بهترین RPG هایه 2020 بازی اساسینس کرید(Assassin’s Creed)

بهترین بازی Assassin’s Creed جدید همچنین بهترین RPG سال 2020 ما است. ما در طول ماه دسامبر مرکز GOTY 2020 خود را با جوایز جدید و انتخاب های شخصی به روز خواهیم کرد.و از بهترین RPG هایه 2020 بازی اساسینس کرید رونمایی خواهیم کرد. در ادامه با بازی کی همراه باشید تا ادامه این مقاله رو بخونیم 🙂

استیون مسنر  : صادقانه Valhalla برای من کمی غافلگیر کننده بود. من انتظار داشتم که این اتفاق خیلی خوب باشد ، اما هیچ ایده ای نداشتم که Assassin’s Creed بعدی Ubisoft قرار باشد یک ماجراجویی قدرتمند و به یاد ماندنی باشد. آنچه در اینجا اهمیت دارد جزئیات اندک است – روشهای متعددی که Ubisoft به نظرات ادیسه گوش می داد تا Valhalla را به یک RPG جذاب تر تبدیل کند. مسیریابی در سطح دیگر از بین رفته است ، دنیای آزاد احساس نمی کند چک لیست فعالیت های خسته کننده باشد ، و مبارزه برای بهبود عمق و استراتژی (و جهنم خیلی سخت تر) اصلاح شده است.

 

همچنین اولین بار است که یک داستان Assassin’s Creed واقعاً از ابتدا تا انتها گریبان من را می گیرد. داستان سرایی ادیسه اغلب دست و پا چلفتی و کمی مبهم بود ، اما والهلا در جستجوی روابط ایور با برادر فرزندخوانده خود سیگورد کار خارق العاده ای انجام می دهد در حالی که سنت های فرهنگ نورس را با یک تفاوت غافلگیر کننده از ظرافت زیر سوال می برد. جهنم ، حتی فرا روایت امروزی نیز دوباره جالب است. در حالی که انتقال سریال به یک RPG بزرگ و گوشتی کمی دست و پا چلفتی بوده است ، Valhalla ارزش این را دارد

 

برترین هایه اساسینس کرید

جیمس داونپورت راجب به بهترین RPG هایه 2020 بازی اساسینس کرید

ames Davenport: من می دانستم که Valhalla چیز خاصی است وقتی که به عنوان بخشی از یک مسابقه فرعی ، تبر را از جمجمه یک وایکینگ بیرون آوردم. نکته مهم: او زنده بود و با من صحبت می کرد و از من می پرسد آیا می توانم به مشکل کوچک او کمک کنم. این شخص به سرعت سقوط کرد و بلافاصله مرد ، و کمی اعلان XP ظاهر شد تا به من اطلاع دهد که تلاش با این کار انجام شده است. همین بود در یک مرد در حال مرگ ، جواهرات دردناک را بیرون بیاورید. تلاش کامل شد. در مورد دیگر من به دختری گفتم که روی نمادی غلط – آخرین برگ آویزان از درخت – چسبیده بود ، به این معنی نیست که پدرش هنوز زنده است. بنابراین من به او گفتم که حرکت کند ، سپس برگ را شلیک کرد. دیک حرکت می کند ، اما من واقع گرا هستم. تلاش کامل شد.

Valhalla با این برخوردهای عجیب و غریب به جای بازی های جانبی معمول پیچیده مملو است. این Red Dead بیشتر از Elder Scrolls است ، و محیط قدیمی انگلیسی را با احساس زندگی فراتر از درگیری اصلی عجین می کند. برای اولین بار بعد از مدتی ، دنیای باز Ubisoft مانند چک لیست احساس نمی شود – بلکه مانند جهانی احساس می شود.

اندی کلی راجب به بهترین RPG هایه 2020 بازی اساسینس کرید

اندی کلی: دیدن بازی Assassin’s Creed برای RPG سال بسیار وحشی است ، اما Ubisoft این مجموعه را متحول کرده است. سفر از Origins ، از طریق ادیسه ، به Valhalla سفر جالبی بوده است و من واقعاً فکر می کنم سازنده آنچه را که می خواهند این مجموعه باشد واقعاً میخکوب کرده است. کدام است: The Witcher 3 ، اما تاریخی. این یک RPG فوق العاده پاداش آور است ، خصوصاً در اینکه چگونه محتوای آگهی های خود را مخفی نگه می دارد تا زمانی که تصمیم بگیرید به آنجا سفر کرده و از این موضوع مطلع شوید.

 

شما هرگز نمی دانید که در چه نوع جنون تازه ای قرار خواهید گرفت ، یا شخصیت های عجیب و غریبی که خواهید دید. حس رضایت بخش کشف برای هر RPG جهان باز مهم است و والهلا آن را واقعاً ناخن می زند. Eivor همچنین یکی از بهترین قهرمانان سریال است ، هم یک جنگجوی خونخوار و هم یک آدم جذاب. شاید او برای ویکینگ کمی خوب باشد ، اما این بازی ها همیشه با برتری کاریزماتیک بهترین هستند.

یکی از اطلاعات جذابی که درخصوص والهالا شنیده می‌شود، اهمیت مذاکره و سیاست در نحوه ارتباط با دیگران است.

«تمام مذاکرات و سیاست‌ها در بازی والهالا توسط روایت اتفاق می‌افتد. ما تصمیم گرفتیم این رفتارهای اجتماعی پیجیده را ازطریق روش‌های سیستماتیک نمایش ندهیم؛ چراکه ماهیت سیاست بسیار پیچیده است و ریشه در داستان دارد. از همین‌رو تمام اتحادی که اِیوُر ایجاد می‌کند و تصمیم‌های سختی که می‌گیرد توسط روایت نشان داده می‌شوند.»

از آنجایی که بازی قرار است به‌صورت مشترک برای کنسول‌های هر دو نسل روانه بازار شود، روند ساخت آن چگونه بود؟ آیا تفاوت قدرت سخت‌افزاری میان این دو نسل تاثیری روی دیدگاه شما به بازی گذاشته است؟

اندی کلی در این باره مطرح کرد

«هدف ما ارایه بهترین تجربه ممکن برای تمام پلتفرم‌های موجود و استفاده از تکنولوژی و قدرت آن‌ها است. به‌عنوان سازنده، همیشه از سخت‌افزار جدید هیجان‌زده می‌شویم چراکه قابلیت‌ها و تواناهیی‌های بیشتری برای بیان و نشان‌دادن خلاقیت در بازی‌ها به ما می‌دهد.»

 

 

بهراد شرمسار
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *