7 نکته برای استخدام بهترین افراد گروه در بازی Watch Dogs: Legion

امروز می خواهیم به شما 7 نکته برای استخدام بهترین افراد گروه در بازی Watch Dogs: Legion را گوشزد کنیم! با بازی کی همراه باشید.

تقریباً می توانید هر کسی را در لندن برای عضویت در تیم DedSec خود در Watch Dogs: Legion استخدام کنید ، اما در اینجا نحوه پیدا کردن بهترین عوامل برای جمع آوری اطلاعات را برای شما توضیح می دهیم.
نکته مهم و اساسی در Watch Dogs: Legion این است که تقریباً هر شخصیتی که در آن قرار بگیرید ، می توانید به تیم هکرخود اضافه کنید، البته در صورتی که شما به آن در عملیات نیاز داشته باشید. اما هر کسی که یک متخصص را با خود به خیابان برده باشد ، می داند که افراد زیادی نیستند که برای DedSec در مبارزه با فاشیسم و جرایم سازمان یافته مفید باشند. برخی از افراد با استعداد تر و مفیدتر از دیگران هستند و یافتن آن ها خود نیازمند تخصص است.
اگرچه میانبرهایی نیز وجود دارد که می توانید استفاده کنید. اگر می دانید کجا را جستجو کنید و می خواهید تلاش خودتان را انجام دهید ، می توانید نیروهای با کیفیت بالا را برای تیم خود دست و پا کنید. همچنین Legion با ایجاد سهولت در امر جذب نیرو به شما در این مسیر کمک می کند. اما در واقع ، ترفند اصلی این است که یک تیم کامل گردآوری کنید که بتواند نقش های زیادی را تحت پوشش خود قرار دهد. برای دستیابی به این هدف ، شما می بایست لندن را جستجو کنید و یاد بگیرید که در کجا می توانید افراد مختلفی را با انواع مهارت ها و اسلحه ها پیدا کنید.
ما چند نکته به درد بخور برای شما جمع آوری کرده ایم که می تواند به شما در جمع کردن یک تیم با کیفیت DedSec بدون اینکه ساعت ها پروفایل هر لندنی را در خیابان بررسی کنید، کمک کند. در اینجا مواردی که باید بدانید تا در مدت زمان کوتاهی بتوانید هکرها ، رانندگان و جنگنده های خوب را بدست آورید تا تیم شما را تقویت کند. ما همچنین یک سری نکات برای شروع کار در Legion داریم که به شما کمک می کند تیم قدرتمند خود را ایجاد کنید. با بازی کی همراه باشید.

1. برای استخدام بهترین ها، مناطق را آزاد کنید

می توانید از متخصص خود برای اسکن هر کسی در لندن زندگی می کند استفاده کنید و بررسی کنید که آنها چگونه در تیم شما مفید واقع می شوند. شما باید مرتباً این کار را انجام دهید، زیرا هرگز نمی دانیدکه چه کسی ممکن است مهارت جالبی و منحصر به فردی داشته باشد یا موردی باشد که برای تیم بسیار مفید واقع شود. اما قابل اطمینان ترین روش برای به دست آوردن بهترین افراد عملیاتی در تیم DedSec شما ، تکمیل اهداف در هر یک از مناطق هشت گانه لندن است تا آنها را Defiant (سرسخت) کنید.
شایان ذکر است که آزادسازی یک منطقه می تواند سختی زیادی باشد و نیازمند صبر و حوصله است. معمولاً لازم است چندین هدف را به انجام برسانید ، بعضی از آنها کمی آسان تر است (مانند هک کردن بیلبوردهای Albion در مناطق محافظت نشده) و برخی دیگر نیاز به نفوذ دارند (مانند آزادی زندانیان از یک ایستگاه پلیس). پس از انجام این کار ، معمولاً یک مأموریت ویژه مربوط به آن منطقه را باز می کنید. برای مثال ، در وست مینستر دزدکی به داخل بیگ بن رفته و با استفاده از یک ربات عنکبوتی نمایشگرهای هولوگرافیک ساعت را هک کرده و برخی پروپاگاندا Albion را از بین خواهید برد.
اتمام همه کارها در یک منطقه، شما را به یک عامل سطح بالا با امتیازات ویژه تبدیل می کند. وست مینستر با برخی از حرکات جنگی جذاب و انبوهی از تجهیزات خاص از جمله ماشین جاسوسی با سیستم پرتاب موشک پنهان ، اسلحه دارای سایلنسر و ساعتی جاسوسی که می تواند تجهیزات الکترونیکی دشمن را مختل کند ، شما را تبدیل به یک جاسوس تمام عیار می کند. سایر عوامل منطقه شامل یک راننده برای فرار ، یک دانشمند رباتیک که می تواند زنبورهای عظیم الجثه را برای حمله به مردم کنترل و هدایت کند و یک هکر با مهارت های مختلف که باعث می شود تمامی نفوذهای شما به شبکه بسیار راحت تر انجام شود. در حالی که سایر عوامل شما تا حد زیادی از برخوردهای تصادفی در جهان ناشی می شوند ، آزادسازی مناطق راهی مطمئن برای بدست آوردن بهترین شخصیت های Legion است.

2. Bagley Tag های اعضا را باید بررسی کنید:

با پیشرفت در داستان در Legion ، Bagley کار را کمی آسان تر می کند. با گشت و گذار در اطراف لندن ، تازه کارهایی را می بینید که با نقاط سبز روی سر و روی نقشه مشخص شده اند. این نشانگر افرادی که دارای پتانسیل بیشتری هستند را مشخص می کند و شما باید از آن ها بازدید کنید،این افراد معمولاً مهارت های به درد بخوری برای کمک به تیم شما دارند. با این وجود یک نکته مهم وجود دارد – این افراد با پتانسیل برای مدت محدودی ظاهر می شوند ، و اگر شما در در آن زمان از آنها پروفایل نگیرید، ممکن است آنها را دست داده و یا برای پیدا کردن آن ها مجبور به صرف وقت و انرژی بیشتری بشوید.
با دیدن نقاط سبز ، قطعاً می خواهید از آنها پروفایل بگیرید و ببینید آیا برای شما مفید هستند یا خیر. به نظر می رسد می توانید این نیروها را ذخیره کنید تا بعداً آنها را تعقیب کنید، و ساعت را دور بزنید – اما حداقل باید قبل از اتمام تایمر آنها را پیدا کرده و پروفایلشان بگیرید. پس از انجام این کار ، می توانید مأموریت های آن ها را به اتمام برسانید و در وقت مناسب آنها را به کشتی سوار کنید.

3. برخی از افراد استخدام شده از دیگران سرسخت ترند:

هنگام پروفایل گرفتن از برخی از افراد تازه وارد متوجه خواهید شد که آنها گاهی اوقات دارای یک نماد قرمز “شست به پایین” “thumbs down ” در نزدیکی نام خود هستند. این نشان می دهد که فرد مورئ نظر طرفدار DedSec نیست. هرچه انگشت شست بیشتری رو به پایین باشد ، نظر آنها درباره گروه بدتر است. مقامات دارای قدرت مانند پلیس یا سربازان Albion معمولاً نظر کمتری درباره DedSec دارند ، اما این می تواند در مورد هر کسی صدق کند ، و تا زمانی که جایگاه خود را در کنار آنها بالا نبرید ، نمی توانید آن شخص را استخدام کنید.
اینجا جایی است Deep Profiler وارد می شود. شما باید این نسخه ارتقا یافته را از menu Gear خریداری کنید ، اما پس از داشتن آن ، می توانید اطلاعات بیشتری در مورد افراد دارای پتانسیل را به دست بیاورید. چند روش وجود دارد که می توانید به آن ها کمک کنید ، مانند پاک کردن بدهی آن ها با آیتمی به نام وام کوسه ، تا اعتماد آنها را به سازمان بالا ببرید. بعد از آن ، می توانید با استفاده از Deep Profiler جدول زمان بندی شخص را ببینید و او را در شهر پیدا کنید ، در آنجا می توانید با آنها صحبت کنید تا مراحل استخدام را آغاز کنید.
شخصیت ها در لندن تاثیر پذیر هستند،به این معنا که بسیار از رفتار شما تاثیر می گیرند. بنابراین ، همانطور که اقدامات شما می تواند دید مثبت آنها درباره DedSec را افزایش دهد ، با رفتار های بد شما ممکن از از شما دلسرد شوند.برای مثال اگر کسی را با اتومبیل خود زیر بگیرید و آن ها تمایل کمتری به عضویت خواهند داشت، بنابراین لازم است مراقب رفتار خود با مردم باشید.

4. همان قدر که به دنبال دستاورد های فردی هستید به دنبال دستاورد های تیمی هم باشید:

همانطور که تیم DedSec خود را انتخاب می کنید، وسوسه خواهید شد که به دنبال بازیکنانی با اسلحه های جالب، قابلیت های ویژه هک و موارد منحصر به فرد باشید. این موارد وقتی خوب خواهد بود که آن شخصیت ها را در ماموریت های خاصی کنترل کنید. اما برخی از شخصیت ها برای کل تیم نیز دستاورد کسب می کنند؛ اگرچه ممکن است بهترین افراد برای ورود به پایگاه Albion یا باند Kelley gang نباشند ، اما باز هم می توانند برای جنبش شما بسیار مفید باشند.
اگر در انجام یک مأموریت شکست خوردید، بیش از حد صدمه دیدید ، یا گیر پلیس ها افتادید شخصیتی که هنگام مجروحیت یا دستگیری کنترل می کنید ، برای مدت زمان مشخصی از بازی خارج می شود، اگر مشغول بازی کردن بدون حالت permadeath هستید، شخصیت هایی مانند پزشکان یا وکلا را به خدمت بگیرید تا این تایمرها را کاهش دهید – یک پزشک به تیم شما کمک می کند تا سریع تر از آسیب دیدگی بهبود یابد ، در حالی که وکیل می تواند زمان دستگیری را کاهش دهد. مزایای مفید دیگری نیز وجود دارد که می تواند به کل تیم شما کمک کند تا به طور موثرتری از پلیس فرار کند یا پول بیشتری از طریق هک کسب کند ، بنابراین مزایای برخی از افراد استخدام شده را بخاطر بسپارید که ممکن است از استفاده از آن ها در برنامه های بعدی شما باشد.

 

5. شهر را برای استخدام خدمه، خوب یاد بگیرید و محیط اطراف خود را تماشا کنید:

همانطور که شروع به جمع آوری تیم مورد نظر خود می کنید ، احتمالاً در فهرست خود خلا هایی پیدا خواهید کرد که می خواهید آن ها را با شخصیت هایی که مهارت به خصوصی دارند پر کنید. مجموعه ای از شخصیت های مستعد با قابلیت های منحصر به فرد وجود دارد – نه فقط هکرهای ماهر ، بلکه جنگجو های قدرتمند ، رانندگان ماهر ، دانشمندان رباتیک کنترل کننده هواپیماهای بدون سرنشین و موارد دیگر. وقتی متوجه شدید که به مهارت های خاصی نیاز دارید ، ممکن است به این موضوع پی ببرید که پروفایل گرفتن از افراد تصادفی در خیابان راهی کارآمد برای یافتن آنچه که به آن نیاز دارید نیست. با این حال ترفندهایی برای یافتن عوامل مختلف با روش های مختلف وجود دارد.
در ابتدا ، اگر به دنبال شخصیت هایی با حرفهی خاص هستید، به دنبال مکان های احتمالی برای یافتن آنها بگردید. کارگران ساختمانی به شما اجازه می دهند که هواپیماهای بدون سرنشین باری را فرا بخوانید ، بنابراین داشتن یک هواپیما در تیم ایده خوبی است – و همانطور که حدس زده اید ، می توانید آنها را در مکان های ساختمانی پیدا کنید. برای استخدام پزشکان به دنبال بیمارستان ها و در مراکز پلیس یا سایت های Albion برای جذب شخصیت های با نفوذ باشید. چالش های جنگی را برای یافتن مبارزان قدرتمند کامل کنید.
برخی از افرادی که تا حدودی قابل اعتماد هستند در مناطق خاصی از لندن هستند. هکرهای حرفه ای مانند Camden و Nine Elms ، در حالی که در اختیار دولت اند معمولاً در وست مینستر هستند. مکان های دارای پارک و جاذبه های گردشگری ، مانند کامدن و وست مینستر ، دارای سهم نسبتاً خوبی از اجرا کنندگان خیابانی مانند شعبده بازها یا مجسمه های زنده (که دارای برخی از مزایای جالب و سرگرم کننده هستند – مانند توانایی هیپنوتیزم تماشاگران یا پنهان شدن از ساده). به کاوش و توجه به مکان هایی که در آن هستید بپردازید تا بدانید که چه نوع خدمه هایی را در یک منطقه خاص احتیاج دارید.

6. لباس فرم زندگی را بسیار راحت تر می کند:

دستاوردها و اسلحه ها برای افراد گروه بسیار خوب است ، اما از تاثیر لباس ها در حرفه ای جلوه کردن اعضای گروه غافل نشوید. بسیاری از مناطق در لندن فقط به افراد بی خانمان محدود شده است که اگر در آنها گشت بزنید ممکن است خود را در معرض حمله ، دستگیری یا حتی کشته شدن قرار دهید. اما با دید مناسب می توانید خیلی راحت به بسیاری از آن مکان ها نفوذ کنید و افراد مناسب می توانند آن ها را برای شما تهیه کنند.
همانطور که انتظار می رود ، از جمله مزایای داشتن پلیس در کنار خود ، توانایی آنها در ترغیب کردن پلیس های دیگر است. همین امر در مورد سربازان ، کارگران ساختمانی و پزشکان Albion صدق می کند. تهیه لباس فرم اولیه را در اولویت خود قرار دهید و به پایان رساندن مأموریت های سخت تر یا دستیابی به اقلام حیاتی یا نقاط فنی پنهان شده در مناطق محدود شده را آسان تر خواهید کرد؛ در غیر این صورت شکار می شوید.

7. از پاداش های کم ارزش دوری کنید:

اگر به دقت نگاه نکنید ، ممکن است بلافاصله متوجه نشوید ، اما هر پاداش مثبت و به درد بخور نیست. برخی از خدمه ممکن است اشکالاتی داشته باشند که استفاده از آن ها را در ماموریت های مهم سخت تر کند. این لزوماً به این معنا نیست که شما باید آنها را از تیم خارج کنید ، اما باید توجه داشته باشید که برخی از افراد استخدام شده درگیر چه چیزی هستید.
مجموعه ای از ویژگی ها برای عناصر مختلف وجود دارد که می تواند استفاده از عوامل تیم شما را سخت تر کند.اعتیاد به قمار و اعتیاد به خرید شاهد از دلایل دست دادن پول شما در لحظات تصادفی هستند زیرا عوامل تیم شما از بودجه DedSec برای براورده کردن نیاز های خود استفاده می کنند. تحرک کم باعث می شود که یک فرد عملیاتی نتواند به سرعت حرکت کند و یا به راحتی از جایی بالا برود، که این امر باعث می شود برخی اوقات را برای شما سخت تر کند و یا سکسکه کردن یا عطسه کردن مخفی ماندن در خفا را مشکل تر می کند. همچنین شخصیت هایی با ویژگی های Death Wish یا Doomed را خواهید دید – اینها افرادی هستند که احتمال مرگ آن ها در ماموریت ها بسیار بیشتر است. شخصیت های Doomed که معمولا در زمان های تصادفی کشته می شوند، در حالی که شخصیت های Death Wish به احتمال زیاد هنگام جنگ در عمل کشته می شوند. آنها ممکن است مزایا یا جنبه های مفیدی که شما نیاز دارید را داشته باشند و باعث بالا رفتن ارزش خرید و فروش آن ها شود ، اما مطمئن شوید که قبل از جذب شخصیت جدید در تیم ، می دانید چه چیزی دریافت می کنید.

شهری
دیدگاه کاربران
2 دیدگاه
  • Amir 11 شهریور 1402 / 4:17 ق.ظ

    سلام خسته نباشید ، من تو بازی مشکل اینو دارم که نمیدونم چطوری باید یه نفر رو از تیم بیرون کنم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *