11 بازی که حتما باید در نوامبر (آبان-آذر) بخرید و از آن ها لذت ببرید

به بهانه نزدیک شدن به پایان 2020 به معرفی 11 بازی که حتما باید در نوامبر (آبان-آذر) بخرید و از آن ها لذت ببرید می پردازیم.

خواه به دنبال بازی هایی باشید که به شروع ماجراجویی در کنسول نسل جدید خود بپردازید و یا از کنسول حال حاضر خود لذت ببرید، نوامبر ماه جذابی برای شما خواهد بود.
نوامبر ماه مهمی برای دوست داران بازی است. زیرا سرانجام Sony PS5 و Xbox Series X / S وارد بازار می شوند. با توجه به تعطیلات بزرگ پیش رو شرکت های منتشر کننده بازی سخت در تلاش هستند که با ارائه بازی های جذاب گیمر ها را به خرید بازی هایشان ترغیب کنند. در این مقاله ما با انتخاب بهترین و جذاب ترین بازی هایی که در نوامبر عرضه می شوند به شما در انتخاب بازی مورد نظرتان کمک می کنیم.
کنسول های جدید مزایای بسیاری را برای بازی هایی که قبلا عرضه شده اند به امغان می آورند. عناوینی مانند Borderlands 3 و Gears 5 شاهد بهبود های گرافیکی و ارتقا در عملکرد بودند که اگر قبلا این بازی ها را خریده اید مزیت خوبی به شمار می رود.برخی از بازی های تازه عرضه شده مانند Watch Dogs: Legion نسخه هایی اختصاصی برای کنسول های نسل آینده عرضه کرده اند. اگر شما بازی های اختصاصی و انحصاری برای کنسول های نسل جدید را می خواهید نگران نباشید، تعدادی از بازی های این لیست نیز انحصاری هستند. Demon’s Souls یک نسخه بازسازی شده را برای PS5 دریافت می کند که یک چالش تازه و جدید را برای طرفداران اکشن RPG را به ارمغان می آورد.

با سایت بازی کی همراه باشید.

شماره 1 : Assassin’s Creed Valhalla

پلتفرم ها: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S/X, Stadia
تاریخ انتشار: 10 نوامبر 2020
قیمت احتمالی: 99/59 دلار
بار دیگر شاهد بازگشت مجموعه داستان های تاریخی Ubisoft خواهیم بود. در این بازی ما را به حمله وایکینگ ها به جزایر انگلیس بازمی گرداند. در این جدیدترین عنوان AssCreed ، Eivor (یک جنگجو مهاجم) درگیر یک درگیری باستانی میان نظام معاصر و پیوند برادری قاتلان می شود. ماموریت های داستانی شما را به یک محیط جهان باز می رسانند ، جایی که باید با آن بجنگید، مخفیانه حرکت کنید و اهداف را ترور کنید، اما همچنین ماموریت های جانبی بی شماری وجود دارد که پر از تجهیزات و سلاح های تازه هستند.

شماره 2: Call of Duty: Black Ops Cold War

پلتفرم ها: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S/X
تاریخ انتشار: 13 نوامبر 2020
قیمت احتمالی:99/59 دلار و 99/69 دلار (Xbox Series S/X PS5,)
در دوران اوج جنگ سرد ، Call of Duty: Black Ops Cold War یک بازی در سبک تیراندازی (شوتیگ) است که داستان مهیج یک مأمور آمریکایی را برای تعقیب یک جاسوس شوروی را روایت می کند. این تعقیب و گریز شما را به اروپا ، خاورمیانه و سرانجام به خود سرزمین روسیه می برد. افرادی که کمتر به دنبال تجربه ها و داستان های سیاسی هستند می توانند در حالت محبوب Zombies قرار بگیرند ، که داستان و گیم پلی ارواحی معرفی شده در Black Ops 4 را بیشتر مورد توجه می دهد.

شماره 3: Demon’s Souls

پلتفرم ها: PS5
تارخ انتشار: 12 نوامبر 2020
قیمت احتمالی: 99/69 دلار
اولین ورود از سری Software’s Souls ، بازسازی کامل این نسخه برای PS5 است. Demon’s Souls دنیایی از ویرانه را به تصویر می کشد، سرزمینی که توسط غبار آلوده به شیطان بلعیده شده است. در نتیجه، شما باید برای کشتن شیاطینی که در آن زندگی می کنند اقدام کنید. مبارزات بسیار مهیج و به سبک اکشن است ، اگرچه توسعه آمار بسیار مهم است. جهان مملو از تله ها و خطرات است ، بنابراین اگر این اولین سوارکاری شما در این مجموعه است ، مراقب باشید: Demon’s Souls به طرز وحشیانه ای دشوار است.

شماره 4: Devil May Cry 5: Special Edition

پلتفرم ها: PS5, Xbox Series S/X, Stadia
تاریخ انتشار: 10 نوامبر 2020 برای Xbox و 12 نوامبر 2020 برای PS5
قیمت احتمالی: 99/39 دلار
برای یک بازی هیجان انگیز آماده باشید ! Vanilla Devil May Cry 5 با کنترل شکارچیان شیطان صفت به شما وظیفه می دهد تا با انسان های جهنمی مبارزه کنید ، اما این نسخه ویژه چالش های جذابی به بازی اضافه می کند. حالا Antagonist Vergil یک شخصیت قابل بازی است و دو حالت به بازی به اضافه شده است: حالت توربو Turbo Mode که سرعت مبارزه را 20 درصد افزایش می دهد) و حالت شوالیه تاریکی افسانه ای (که باعث زیاد شدن برخوردهای دشمنان می شود و ده ها شیطان اضافه شود).

شماره 5: Godfall

پلتفرم ها : PC, PS5
تاریخ انتشار: 12 نوامبر 2020
قیمت احتمالی: 99/69 دلار
بازی بعدی Gearbox که در سبک غارت گری است ، در آستانه نمایش است. Godfall یک بازی اکشن و پر از جنگ و ستیزه و فانتزی است که شما را جای یک شوالیه عالی رتبه می گذارد که برای جلوگیری از آخرالزمان مبارزه می کند. کلاس های شخصیت بر اساس سلاح هایی که به دست می گیرید که شامل اسلحه بلند ، تیغه های دوتایی ، شمشیر عالی ، چکش جنگی و سپر های مستحکم است، شکل می گیرند. از جنگیدن در حالت تک نفره و هم چنین نبرد های سه نفره می توان لذت برد.

شماره 6: Hyrule Warriors: Age of Calamity

پلتفرم ها: Nintendo Switch
تاریخ انتشار: 20 نوامبر 2020
قیمت احتمالی: 99/59 دلار
همانطور که فاجعه را به چالش می کشید و شاهد حوادث غم انگیزی هستید که 100 سال قبل از Breath of the Wild اتفاق افتاد ، به عنوان Link و چهار قهرمان Hyrule بازی کنید. بر خلاف آن بازی ، Age of Calamity یک بازی به سبک جنگ جویان سلسه ای است که قهرمان شما را در برابر انبوهی از مینیون های شوم قرار می دهد و شما را به چالش می کشد. شما باید قلعه ها را تسخیر کنید و سربازان را به پیروزی برسانید. بازی قبلی Hyrule Warriors یک اعتیاد آور و دارای مراحلی بود که در صورت اتمام پاداش های به شما تعلق می گرفت و به نظر می رسد Age of Calamity نیز از آن پیروی کند. بنابراین ، انتظار ساعت ها سرگرم شدن دیوانه وار با همراه با لذت فراوان را داشته باشید.

 

شماره 7: Mortal Kombat 11: Ultimate Edition

پلتفرم ها: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S/X
تاریخ انتشار: 17 نوامبر 2020
قیمت احتمالی: 99/59 دلار
چرا نسل جدید کنسول را با بازی هایی با مبارزات هیجان انگیز ، دندان شکن، رقابتی جشن نگیریم؟ Mortal Kombat 11: Ultimate Edition دارای یک داستان داستانی گسترده ، بازی ای اکشن شگفت انگیز با جنگ های خونین و تمام DLC (محتوای دانلود شده) های منتشر شده قبلی در یک پکیج عالی است. یک هفته پس از معرفی کنسول های جدید ، به قفسه های فروشگاه می رسد ، بنابراین اگر می خواهید برای رقابت عالی آماده باشید ، حتماً یک کپی از آن را بگیرید.

شماره 8: The Pathless

پلتفرم ها: PC, PS4, PS5, iOS
تاریخ انتشار: 12 نوامبر 2020
قیمت احتمالی: 99/39 دلار
The Pathless یک بازی در مورد یک شکارچی و عقابش است ، این دو که در یک جزیره نفرین شده و تسخیر شده توسط ارواح شیطانی گرفتار شده اند. این جزیره پر از جنگل و معابد و نقاط مختلف دیدنی است و شما را به کشف و انجام اقداماتی برای ترك این منطقه نفرین شده و فرار تشویق می كند. The Pathless یک تجربه کاملاً آزاد در دنیای آزاد است. بدون هیچ مینی مپ درون بازی. انتظار می رود محیط را به خوبی بررسی کرده و نشانه های ارزشمند و به در بخور را به تنهایی پیدا کنید. و چند نکته جذاب دیگر: مسابقه ، سر خوردن ، و شلیک در مسیر راه خود و بسیاری از چالش های جذاب دیگر که ساعت ها شما را سرگرم خواهد کرد.

شماره 9: Sakuna: Of Rice and Ruin

پلتفرم ها: PC, PS4, Nintendo Switch
تارخ انتشار: 10 نوامبر 2020
قیمت احتمالی: 99/39 دلار
آیا برنج را دوست دارید؟ آیا شما عاشق کار کردن در مزارع برای محصولات زراعی هستید؟ آیا شما عاشق کشتن و از بین بردن شیاطین هستید؟ پس بازی Sakuna: Of Rice and Ruin برای شماست. این عنوان جذاب باعث می شود که شما الهه درو ، ساکونا را کنترل کنید،او از اقامتگاه الهی خود به یک جزیره تحت کنترل شیاطین تبعید می شود. برای رشد و پرورش ساکونا باید با احتیاط برنج کشت کنید ، در عین حال شکارچی ها و هیولای ساکن گوشه های شوم و تاریک جزیره را به چالش بکشید.

شماره 10: Spider Man: Miles Morales

پلتفرم ها: PS4, PS5
تاریخ انتشار: 12 نوامبر 2020
قیمت احتمالی: 99/49
از همان زمانی که مرد عنکبوتی مارول (2018) متوقف شد ، این بازی در ادامه همان داستان شما را در نقش مایلز مورالس به عنوان مدافعی برای شهر نیویورک به عنوان یک ابرشهر بزرگ شناخته می شود، پیش می رود. اگرچه مایلز از قدرت مشابه مربی خود (مرد عنکبوتی قبلی پیتر پارکر) برخوردار است ، اما او توانایی های منحصر به فردی تیز برای خود را دارد. شما می توانید دشمنان را با حملات الکتریکی متحیر کنید و برای گرفتن دشمنانی که لز حضور شما غافل هستند نامرئی شوید. گرچه این یک عنوان مستقل به سبک Uncharted: Lost Legacy است ، اما بدون شک Marvel’s Spider-Man: Miles Morales عنوان برجسته در بازی های PlayStation 5 در این فصل تعطیلات خواهد بود.

شماره 11: Yakuza: Like a Dragon

پلتفرم ها: PS4, PC, Xbox One, Xbox Series S/X
تاریخ انتشار: 10 نوامبر 2020
قیمت احتمالی: 99/59 دلار
اگر قبلاً بازی های Yakuza را امتحان نکرده اید ، حتما Like a Dragon را امتحان کنید. این سری یک سری کاملا جدید است که از یک قهرمان جدید و یک داستان تازه برخوردار است و از داستان های بازی های قبلی فاصله می گیرد. ایچیبان کاسوگا یکی از اعضای سابق تازه آزاد شده ای است که برای تبدیل شدن به یک قهرمان در یکی از کلان شهر ژاپن تلاش می کند. بر خلاف بازی های قبلی Yakuza ، Like a Dragon از مبارزات RPG به جای نزاع و جنگ استفاده می کند و واقعا استراتژیک ترین و سرگرم کننده ترین درگیری ها را دارا است. ناراحت نباشید ، زیرا حس شوخ طبعی عجیب و غریب بازی و داستان های جذاب جانبی که باعث می شود بازی بسیار به یاد ماندنی شود و اصلا شما را خسته نمی کند.

شهری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *