بررسی کامل بازی call of duty warzone

call of duty warzone

بازی call of duty warzone را تجربه کنید و خود را در یک نبرد با تنش های واقعی به چالش بکشید

محبوب ترین ژانر بازی در میان گیمر ها چیست ؟

اگر ما بخواهیم بازی ها را از نظر ژانر در لیست علاقه مندی ها قرار دهیم بازی هایی با سبک بتل رویال از دیگر سبک ها محبوب تر میباشد و توانسته مخاطبان بسیار زیادی را جذب خود کند و این خود توجه شرکت های سازنده بازی را به خود جلب کرده است .

بازی های بسیاری در این سبک وجود دارند و هر کدام بسته به شرایط ویژه ی خود مخاطبان خاص خود را داشته اند

اگر بهتر بخواهیم برای شما توضیح دهیم باید بگویم که شرکت گیم سازی اینفینیتی وارد با ساخت بازی توانست یکی از پرچمداران در این عرصه گردد و با آوردن حس قدرت در بازی و رایگان نمودن این نسخه از بازی call of duty warzone توانست مخاطبین بسیار زیادی را به سمت این بازی مهیج سوق دهد .

تنوع سلاح بسیار بالا در بازی باعث شده تا بازیکن در این بازی وقت بیشتری نسبت به دیگر بازی های هم ژانر سپری کند .

باید اضافه نمود که شما در این بازی توانایی نبرد تک نفره یا چند نفره را دارید و همچنین کیل استریک و امکان شخصی سازی سلاح خود در بازی که جلوتر بیشتر راجب آنها صحبت خواهیم کرد یکی دیگر از جذابیت های این بازی است .

اگر شما نسخه های پیشین این بازی معروف مشاهده کنید متوجه خواهید شد که شرکت اینفینیتی وارد در نسخه های پیشین خود کمتر توجه به این سبک داشته است و پس از ارائه نسخه call of duty warzone مشخص شد که این یک ضغف نبود بلکه این یک سیاست بوده که تاثیر بسیار زیبایی را روی مخاطبان خود داشته است .

call of duty warzone
bazikey.com

پر هیجان ترین بازی سبک بتل رویال کدام است ؟

از نظر مخاطبین پر هیجان ترین و یا اگر بهتر بگویم پر زد و خورد ترین بازی در این سبک بازی مافوق جذاب call of duty warzone است . سرعت در این بازی به قدری در این بازی زیاد است که شما نمیتوانید در این بازی آرامش را تجربه کنید و مدام یا باید در حال کمین و یا جابه جایی و یا درگیری باشید و این خ ود یکی دیگر از علل جذابیت بازی است .

اگر از ایراد های این بازی بسیار زیبا بخواهیم برایتان بگویم تایم طولانی بازی است که همزمان مشکلی برای بخش Plunder بازی بوجود می آورد .

اگر بخواهیم Plunder را برای شما بهتر توضیح دهیم در بازی دیویژن 2 ما شاهد این هستیم که اگر در بازی هر کس پول زیادی را به جیب بزند تا زمان انتهای بازی او پیروز میدان است .

در بخش سه نفره ی وارزون نیز این نوع وجود دارد که زمان بسیار زیاد بازی سبب شده تا این نوع چالش جذابیت خود را از دست دهد و باید گفت که ری اکشن شما و یا همان کاراکتر شما در بازی فوق العاده زیاد است و این در مدت زمان بالا از هیجان بازی کم میکند ولی باید گفت با این حال باز بازی کال آف دیوتی وارزون پر هیجان ترین بازی در سبک بتل رویال یا همان زد و خورد حذفی و رقابت بین بهترین ها است.


شما پس از مرگ وارد یک زندان میشوید و باید در آن زندان رقیب خود را شکست دهید تا بتوانید به مجادله ی اصلی یعنی نبرد یا همان وار اصلی دست پیدا کنید و از همان ابتدا سلاح های Loadout شخصی سازی شده خود را در کنار خود حمل میکنید .

شرکت اینفینیتی وارد تا کنون فکر اساسی برای این مشکلات نکرده است و امیدوار است با برطرف کردن این گروه از مشکلات بتواند بازی بی نقصی را در اختیار جامعه ی وسیع گیمری قرار دهد.

call of duty warzone
bazikey.com

از دیگر مشکلات وارزون میتوان به حجم کم پلیر در یک نقشه ی بزرگ اشاره کرد که همین امر سبب شده تا در بعضی از نقاط بازی درگیری های کمتری رخ بدهد و این یک مزیت نیز حساب میشود که گیمر هایی که به تازگی با این بازی آشنا شده اند میتوانند در این قسمت های نقشه کمی بیشتر زنده بمانند و تجارب بیشتری به دست آورند و باید اشاره نمود این بازی دارنده تمامی سلاح ها به صورت تقریبی میباشد و اگر بخواهیم قضیه را کمی بهتر برای شما شرح دهم باید بگویم که بازی اگر شما از آن دسته از افراد هستید که کمین کردن یا در اصطلاح گیمری علاقه ی ی به کمین کردن دارید میتوانید با استفاده از صلاح اسنیایپ و اسکوپ های متفاوت که قادر هستند فضارا سیاه سفید و یا رنگیو یا با استفاده از دوربین حرارتی به رنگ هایی از طیف قرمز و آبی نشان دهند و یا اگر فردی هستید که به هجوم و حمله بیشتر علاقه دارید میتوانید از دیگر سلاح های بازی برای این مقابله ی تنگاتنگ بین 150 نفر در یک مپ و یا همان نقشه که عمدتا به صورت گروهی و یا به صورت تکی در حاال بازی هستند مقابله کنید و پیروز میدان شوید . ریتم سریع در وارزون رفلکس شما را در بازی بالا میبرد و سبب میشود تا ذهن شما واکنش هارا سریع تر دریافت کند و به آنها سریعتر پاسخ دهد و با تکرار این عمل شما متوجه میشوید که با مرور زمان ذهن سعی در این دارد تا بای زنده ماندن در این نبرد سریعتر عمل کند .

 

کارشناس واحد تامین
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *