آموزش اشتراک گذاری بازی در استیم با دوستان

سلام به همراهان همیشگی بازی کی،امروز قراره با هم به موضوع آموزش اشتراک گذاری بازی در استیم با دوستان بپردازیم و اون رو همراه با سوالات متداولش بهتون آموزش بدیم. همچنین شما میتونید از صفحه خرید بازی های استیم بازی مد نظرخودتون رو پیدا کنید و اون رو کاملا اورجینال ارزان تر از همه جا از بازی کی تهیه کنید.

چگونه می توانم بازی خودم را در استیم با بقیه به اشتراک بگذارم ؟

برای فعال کردن Family Library Sharing ، ابتدا مطمئن شوید که امنیت Steam Guard را از طریق Steam> Settings> Account در Steam Client فعال کرده اید. سپس از طریق تنظیمات> خانواده ، (یا در حالت تصویر بزرگ ، تنظیمات> اشتراک کتابخانه خانواده ،) ویژگی اشتراک گذاری را فعال کنید ، در این صورت همچنین به رایانه ها و کاربران خاص اجازه اشتراک می دهید. آیا محدودیتی برای تعداد دستگاهها یا دوستان من وجود دارد که بتوانم برای اشتراک کتابخانه خود مجاز باشم؟ آره. شما می توانید به اشتراک گذاری کتابخانه خانواده در حداکثر 10 دستگاه در یک زمان معین و حداکثر برای 5 حساب اجازه دهید که سپس از کتابخانه بازی شما در هر یک از رایانه های مجاز شما استفاده می کنند. آیا برای انجام یک بازی مشترک لازم است آنلاین باشم؟ آره. برای دسترسی و بازی هایی که با شما به اشتراک گذاشته می شود ، باید آنلاین باشید. آیا می توانم بازی های خاصی را به اشتراک بگذارم یا باید کل کتابخانه خود را به اشتراک بگذارم؟ کتابخانه ها به طور کامل مشترک هستند و به آنها وام می گیرند. آیا می توان همه بازی های Steam را با دوستان و خانواده به اشتراک گذاشت؟ خیر ، به دلیل محدودیت های فنی ، برخی از بازی های Steam ممکن است برای اشتراک در دسترس نباشند. به عنوان مثال ، عناوینی که برای پخش به یک کلید شخص ثالث ، حساب یا اشتراک اضافی نیاز دارند ، نمی توانند بین حساب ها به اشتراک گذاشته شوند.

ابتدا اکانت خود را منیج کنید طبق تصویر زیر

اموزش اشتراک بازی در استیم

حال نوبت به آن می‌رسد که اطلاعات حساب کاربری دوست‌تان را دریافت کنید و از حساب خود خارج شوید طبق تصویر زیر

عکسی از منیج اکانت استیم

حالا با ورود از طریق اکانت دوستتان میتوانید اطلاعات آن را مشاهده کنید. طبق تصویر با کلیک بر روی گذینه بخش «Authorize Account> می‌توانید نام حساب کاربری دوست‌تان را مشاهده کنید

بخش اشتراک گذاری در استیم

آیا دو کاربر می توانند یک کتابخانه را به اشتراک بگذارند و هر دو همزمان بازی کنند؟

خیر ، فقط یک کاربر می تواند همزمان به یک کتابخانه مشترک دسترسی داشته باشد. آیا وقتی به دستگاهی اجازه می دهم کتابخانه خود را به دیگران وام دهم ، آیا توانایی دسترسی و بازی به بازی های خودم را محدود می کنم؟ به عنوان دارنده حساب ، ممکن است همیشه به بازی های خود در هر زمان دسترسی داشته باشید و آنها را انجام دهید. اگر تصمیم بگیرید که وقتی کاربر دیگری یکی از بازی های شما را انجام می دهد بازی را شروع کنید ، چند دقیقه به او فرصت داده می شود تا بازی را خریداری کند یا بازی را کنار بگذارد. بعضی اوقات بازی هایی که به من دسترسی داده شده است برای بازی در دسترس نیستند. چرا؟ بازی های مشترک فقط در دستگاه هایی موجود است که توسط دارنده حساب مجاز شده است. وقتی کتابخانه دارنده حساب در حال حاضر در رایانه دیگری استفاده می شود ، بازیهای مشترک حتی در دستگاه مجاز نیز در دسترس نخواهند بود. چه کسی مالک DLC و محتوای درون بازی مرتبط با عنوان مشترک است و می تواند به آن دسترسی پیدا کند؟ یک مهمان به DLC وام دهنده دسترسی خواهد داشت ، اما فقط در صورتی که مهمان بازی اصلی را نیز نداشته باشد. مهمانان ممکن است برای یک بازی پایه که مالک آن نیستند ، DLC خریداری نکنند. هر بازیکنی هنگام بازی می تواند محتوای درون بازی را خریداری ، معامله کند ، درآمد کسب کند یا به طریقی دیگر به دست آورد ، اما موارد درون بازی را نمی توان بین حساب ها به اشتراک گذاشت. این موارد همچنان به عنوان دارایی حسابی که آنها را خریداری یا تملک کرده است ، اعم از قرض گرفتن یا قرض دادن بازی پایه ، باقی می مانند.

آیا محتوای محدود منطقه ای می تواند در مناطق مختلف به اشتراک گذاشته شود؟

خیر ، هنگام اعطای وام یا گرفتن مطالب ، محدودیت های منطقه همچنان برقرار است. آیا به دلیل کلاهبرداری یا کلاهبرداری انجام شده توسط سایر کاربران هنگام انجام بازی های خود مجازات می شوم؟ اگر کتابخانه شما توسط دیگران برای تقلب یا کلاهبرداری استفاده شود ، ممکن است امتیازات اشتراک کتابخانه خانواده شما لغو شود و همچنین حساب شما VAC ممنوع باشد. علاوه بر این ، بازی های ممنوع VAC را نمی توان به اشتراک گذاشت. ما توصیه می کنیم فقط به رایانه های آشنا که می دانید ایمن باشند اجازه دهید. و مثل همیشه ، هرگز رمز ورود خود را به کسی ندهید.

بهراد شرمسار
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *