بررسی بازی fall guys(فال گایز) + وقایعی از بازی که احتمالا نمیدانید

بررسی بازی فال گایز

سلام به همراهان همیشگی بازی کی در این مقاله با هم به بررسی بازی فال گایز می پردازیم حتما همراهمون باشید چون راز هایی رو راجب به این بازی قراره بگیم بهتون که هیج جا پیداش نمیکنید، همچنین شما میتونید از بازی کی خرید بازی fall guys  را به صورت اورجینال تهیه کنید.

بازی fall guys

Fall Guys: Ultimate Knockout یک بازی platformer battle royale است که توسط Mediatonic ساخته و توسط Devolver Digital منتشر شده است. این بازی برای مایکروسافت ویندوز و پلی استیشن 4 در تاریخ 4 آگوست سال 2020 منتشر شده است. این بازی از نمایش های بازی مانند Castle Takeshi ، It’s Knockout و Wipeout و بازی های زمینی مانند Tag و British Bulldog الهام گرفته شده است.  Fall Guys نظرات مثبتی را از منتقدین دریافت کرد ، آنها گیم پلی بی نظم و ظاهر بصری آن را ستودند.

 

تریلر بازی fall guys

شما گیمران عزیز در این بخش از این مقاله می توانید تریلر های رسمی که تا به حال از این بازی منتشر شده است مشاهده بفرمایید تا بیشتر با بازی از روز انتشار تا کنون آشنا شوید

 

نحوه بازی و قوانین آن

حداکثر 60 بازیکن در مسابقات با گیم پلی به سبک نبرد رویال رقابت می کنند.  بازیکنانی که به صورت فیگورهای ژله مانند نشان داده می شوند ،  در اطراف یک زمین بازی سه بعدی حرکت می کنند ، با حرکات اضافی مانند پریدن ، گرفتن / صعود یا شیرجه برای کمک به گیم پلی.  هدف این است که با تکمیل موفقیت آمیز هر یک از بازی های کوچک تصادفی انتخاب شده ، به دورهای بعدی راه پیدا کنید. برخی از مینی بازی ها شامل دویدن به سمت یک خط پایان در انتهای نقشه ، برچسب زدن با بازیکنان دیگر است ، در حالی که دیگران عناصر کار تیمی را اضافه می کنند. در هر بازی کوچک ، موانعی برای پیچیدگی بیشتر در اطراف نقشه ظاهر می شوند.  بازیکنانی که بیش از حد کند هستند ، در لجن صورتی قرار می گیرند یا برخی از الزامات مربوط به یک بازی کوچک را از دست می دهند ، حذف می شوند. در دور آخر ، چند بازیکن باقیمانده در یک مسابقه نهایی با یک مینی بازی تصادفی برای اندازه بازیکن کوچکتر طراحی شده اند.  برنده مسابقه آخرین بازیکنی است که ایستاده است.  با استفاده از یک ارز درون بازی ، “Kudos” ، بازیکنان می توانند لوازم آرایشی و بهداشتی را برای شخصیت خود خریداری کنند تا در بازی خودنمایی کند.  بازیکنان با تکمیل مسابقات Kudos بدست می آورند و با برنده شدن “Crowns” (ارز برتر) را بدست می آورند.  این بازی از تراکنش های خرد برای خرید ارز اضافی درون بازی پشتیبانی می کند.  به طور منظم ، لباس های جدید معمولاً فقط برای مدت زمان محدودی در دسترس قرار می گیرند.  برخی از لباس ها شخصیت های بازی های مختلف هستند. 

full guys

توسعه و انتشار فال گایز(fall guys)

تصور Fall Guys: Ultimate Knockout زمانی شروع شد که Mediatonic در ژانویه 2018 در حال بحث درباره پروژه دیگری بود. یکی از اعضا ، طراح اصلی جو والش ، اظهار نظر کرد که این برنامه او را به یاد نمایش های بازی مانند Castle Takeshi و Total Wipeout می اندازد. او از این الهام برای ایجاد یک سند صعود برای آنچه Fall Guys: Ultimate Knockout تبدیل شد ، استفاده کرد.  در ابتدا با نام Gauntlet Fools ، زمین والش شامل 100 بازیکن بود که در یک رویال نبرد متشکل از چالش های جسمی شرکت می کردند.  مدیر خلاق ، جف تانتون ، در حالی که در ابتدا شک داشت که ایجاد یک بازی جنگ رویال دیگر موفقیت آمیز باشد ، به سرعت از توانایی بازی اطمینان پیدا کرد و زمین والش را به بنیانگذاران مدیاتونیک ارسال کرد.  سپس تانتون و والش کار روی زمین بازی را شروع کردند. برای عرشه زمین ، هنرمند اصلی کانسپت ، Dan Hoang ، تصاویری از شخصیت های رنگارنگ و لوبیایی شکل را که در یک مسیر مانع در آسمان مسابقه می دهند ، ایجاد کرد. تانتون توضیح داد که طراحی شخصیت های هوانگ کمک می کند تا تمرکز بازی از مسیر مانع ، به شخصیت ها منتقل شود. با تکمیل عرشه زمین ، Tanton بازی را در معرض 10 ناشر مختلف در کنفرانس توسعه دهندگان بازی 2018 قرار داد. پس از توافق Devolver Digital برای انتشار بازی ، شش ماه بعد توسعه آن آغاز شد.

فال گایز ابتدا یک تیم کوچک بود!

فال گایز روند نمونه سازی اولیه خود را با یک تیم کوچک آغاز کرد و در طی توسعه به 30 نفر افزایش یافت.  پیشرفت اولیه در مینی بازی ها به کندی صورت گرفت که باعث نگرانی تیم از عدم وجود محتوای کافی برای راه اندازی شد. یک نقطه عطف هنگامی رخ داد که تیم با گروهی از ستونها روبرو شد که “نظرات مردم را از موقعیت مناسب خارج کرد” و به توسعه دهندگان اجازه داد “ایده ها را سریعتر بکشند”. چنین ستون هایی عبارتند از اطمینان از اینکه یک بازی کوچک “50-50 هرج و مرج و مهارت” است و اینکه یک سطح باید “هر بار متفاوت باشد”. در تلاش برای وفادار ماندن به بازی هایی که از آنها الهام گرفته شده و همچنین تمایز از بازی های شوتر اول شخص نبرد رویال ، تمرکز Mediatonic بر تنوع گیم پلی بود. با ارائه دورهای مختلف حالت های بازی تصادفی به بازیکن ، Mediatonic امیدوار است که تجربه حضور در یک نمایش بازی را دوباره بسازد.  برای کمک به حفظ “روح بازی های زمین بازی و نمایش بازی” ، Mediatonic یک قانون داخلی ایجاد کرد که حالت های بازی را باید در سه کلمه توضیح داد.  با گذشت زمان ، بازی دستخوش تغییرات متعدد دیگری شد. تعداد بازیکنان از 100 به 60 کاهش یافت ، زیرا وقتی تعداد بازیکنان بسیار زیاد بود ، “خواندن یا سرگرم کردن” بازی ها متوقف می شد. به نکته آخر ، مدیاتونیک خاطرنشان کرد که هنگام آزمایش بازیکنان ، تعداد بازیکنان را در یک سطح معین بیش از حد ارزیابی می کنند و اظهار داشت: “ما به همان تعداد بازیکنانی که فکر می کردیم برای ایجاد جمعیتی که می خواهیم گیم پلی بازی داشته باشیم ، نیاز نداریم.”

ایده بازی چگونه شکل گرفت+ شخصیت های بازی ؟

یک نمایش بازی که رقبای خود را مجبور به پوشیدن لباسهای بیش از حد بزرگ می کند ، از این ایده الهام گرفت که شخصیت ها باید “دارای عنصر کاملاً منحصر به فرد ، بد طراحی شده برای کاری باشند که قرار بود آنها را به عهده بگیریم”. فیزیک ragdoll از روی عمد اجرا شد ، زیرا Mediatonic نمی خواست که آنها مانند “شخصیت های نینجا جنگجو فوق العاده ورزشی” باشند و “سقوط بیش از حد خنده دار است”.  به گفته والش ، ایجاد تعادل مناسب بین برخورد خنده دار ragdoll و عملکرد بازی بسیار حیاتی بود ، زیرا “به محض از دست دادن ragdoll شخصیت ، شخصیت شما کمدی را از دست می دهد”. طراحی شخصیت ها از ظاهر اسباب بازی های وینیل الهام گرفته شده است. Fall Guys: Ultimate Knockout در E3 در ژوئن 2019 اعلام شد  و در 4 آگوست 2020 برای Microsoft Windows و PlayStation 4 منتشر شد.قبل از انتشار ، اعلام شده بود که Fall Guys: Ultimate Knockout برای اعضای PlayStation Plus در بقیه ماه اوت رایگان خواهد بود. علاوه بر این ، پوسته های Scout از تیم Fortress 2 و Gordon Freeman از سری Half-Life به عنوان لباس های موجود برای بازیکنان Steam و Jacket از Hotline Miami برای بازیکنان PlayStation اضافه می شود.  در 13 آگوست 2020 ، اولین دور جدید ، Jump Showdown ، اضافه شد.  در اواسط فصل این به روزرسانی جدیدی به دنبال داشت ، گیم پلی بازی های کوچک انتخاب شده با موانع اضافی در زمین بازی متفاوت است.  متعاقباً ، Mediatonic در فصل دوم یک به روزرسانی مشابه در اواسط فصل را منتشر می کند ،  که شامل معرفی لباس P-Body از پورتال 2 نیز می شود.  همراه با این به روزرسانی ، یک سیستم ضد تقلب در بازی پیاده سازی شد ، وام را از یک سیستم ضد تقلب موجود دریافت کرد همانطور که توسط بازی ویدیویی Epn Games بازی Fortnite Battle Royale استفاده شده است.  در 8 اکتبر 2020 ، فصل دوم بازی با مضمون قرون وسطایی منتشر شد.  Mediatonic شروع به کار در فصل 2 قبل از انتشار بازی با طراح سطح Joseph Juson کرد و خاطرنشان کرد که این یک “گسترش” بیشتر از فصل 3 بود که تیم سعی در ارائه ایده های جدید به جدول داشت. همراه با پیشرفت در گیم پلی عمومی ، یک شخصیت شخصیت Sonic the Hedgehog از حق رای دادن بازی ویدیویی معروف در 13 اکتبر  در جشن 60 سالگی سگا منتشر شد

موفقیت ها و جوایز فال گایز

با توجه به وب سایت تجمع مرورگر Metacritic ، Fall Guys: Ultimate Knockout بازبینی های “به طور کلی مطلوب” دریافت کرد.  تام ویگینز از مجله Stuff این بازی را ستایش کرد و آن را “توپ فوق العاده میمون برای نسل Fortnite” خواند.  Mercury News با تمجید از گیم پلی “کنترل هرج و مرج” بازی Fall Guys ، اظهار داشت که این بازی با استفاده از ترکیبی از عناصر بازی Battle Royale بازی Fortnite و حزب مهمانی Mario Party به گونه ای ساخته شده است که “متناسب با عصر ویروس کرونا” است. آخر هفته قبل از انتشار در طی یک بتا بسته ، Fall Guys مدت کوتاهی به پربیننده ترین بازی در Twitch و همچنین ششمین بازی پرفروش Steam تبدیل شد که در آن برای پیش خرید در دسترس بود.در عرض 24 ساعت از انتشار ، بازی دارای تعداد بازیکنان فعال بیش از 1.5 میلیون بازیکن بود. در 10 آگوست 2020 ، Devolver Digital اعلام کرد که این بازی 2 میلیون نسخه در Steam فروخته است.  در اولین روز انتشار ، گزارش شد که سرورهای Fall Guys: Ultimate Knockout به دلیل محبوبیت به طور غیر منتظره سرریز شدند. محبوبیت این بازی باعث شد که چندین مارک علاقمند به همکاری با Mediatonic در ایجاد محتوای سفارشی برای بازی باشند.  اندکی پس از انتشار ، مدیاتونیک اعلام کرد که جمع آوری کمک مالی انجام می شود که به وسیله آن مارکی که بیشترین مبلغ را به موسسه خیریه SpecialEffect اختصاص داده است ، پوست سفارشی خود را در این بازی نشان می دهد.  در تاریخ 26 آگوست 2020 ، Fall Guys بیش از 7 میلیون نسخه در Steam فروخته بود و به بیشترین بارگیری در ماه بازی PS Plus در تمام دوران تبدیل شده بود.  در نوامبر 2020 ، این بازی به بیش از 10 میلیون فروش در Steam رسیده بود. طبق گفته شرکت Superdata ، درآمد دیجیتال این بازی برای رایانه های شخصی در ماه اول خود معادل 185 میلیون بوده است و این بزرگترین راه اندازی در آن سیستم عامل از زمان Overwatch با این معیارها است.  چندین فروشگاه برای توصیف محبوبیت بازی به عنوان یک “پدیده” کار می کنند.  در دسامبر سال 2020 ، مدیاتونیک تأیید کرد که Fall Guys بیش از یازده میلیون نسخه از طریق رایانه فروخته است.

بررسی بازی فال گایز

تریک های بازی فال گایز

فقط با سه دکمه – پرش ، شیرجه و گرفتن – آسان است که یک جوی پد را بردارید و به آن بپیوندید. بیشتر اقدامات هرج و مرج است ، اما تاکتیک ها ظاهر می شوند. با یک چالش ، بازیکنان باید از درهای مختلفی عبور کنند ، اما برخی از درها جعلی هستند و باز نمی شوند ، بنابراین عاقلانه است که درست در پشت سران بسته پنهان شوید تا یک مسیر غیرقابل رقابت پیدا کنید. در یک مدار دیگر ، رقبا باید از طریق یک کف کاشی کاری که بعضی از کاشی ها ناپدید می شوند ، عبور کنند و قربانیان را به عقب برگردانند. متأسفانه ، تنها راه آزمایش ایمن بودن کاشی ایستادن روی آن است ، بنابراین بازیکنان باید سعی کنند یکدیگر را به جلو هل دهند تا ضربه وارد شود. در سالهای آینده ، دانشگاهیانی که روانشناسی جمعیت را مطالعه می کنند ، یک روز میدانی با این داده ها خواهند داشت. تبلیغات این بازی در یک دنیای کارتونی به سبک DayGlo اتفاق می افتد. همه چیز صورتی روشن ، زرد روشن یا قرمز روشن است. همه چیز براق و بزرگ و ملافه است. به نظر می رسد که یک مسابقات دو و میدانی توسط Teletubbies با طوفان فکری انجام شده است. این شخصیت ها مانند نسخه های Minions با مارک اختصاصی خود به نظر می رسند و بازیکنان می توانند از طریق بازی یا پرداخت قفل لباس ها و لوازم جانبی جدید را باز کنند. شما مجبور نیستید مانند یک آناناس در یک توتو رنگی کراوات بپوشید ، اما چرا که نه؟ بچه های پاییز سرگرم کننده ای مزخرف و مسخره است. بعضی از بازیکنان به یاد بازی های خانوادگی دهه 1970 می افتند ، این یک بازی حذفی است ، در حالی که دیگران شباهت زیادی به قلعه Takeshi’s قلمداد می کنند: هر دو شامل تحقیر آیینی شرکت کنندگان از طریق کارهای عظیم و هر دو ترکیبی جذاب از کمدی knockabout و رقابت اجتماعیوپاتی بودند. Fall Guys وارث کامل آن میراث برای نسل باند پهن است 

جالب است بدانید فال گایز ، فورتنایت را شکست داد

در اوضاع هرج و مرج ، شاید آنچه فاقد آن است متغیرهای جذاب باشد. پس از دو سال ، Fortnite هنوز 300 میلیون بازیکن دارد زیرا مناظر طبیعی برای کشف جذاب هستند و هر برخورد با بازیکنان رقیب متفاوت است. Fall Guys دوره های مانع زیادی دارد و بدون شک در فصول بعدی دوره های بیشتری به آن اضافه می شود ، اما امکانات استراتژیک نسبتاً محدود است ، بنابراین شوق و سرگرمی شما ممکن است طولانی نباشد. شما فقط می توانید آن را بصورت آنلاین بازی کنید ، نه با دوستان در یک اتاق – بنابراین پتانسیل Fall Guys به عنوان یک بازی مهمانی از بین می رود. (اگرچه سازنده اشاره کرده است که ممکن است حالت چند نفره محلی نیز اضافه شود.) هنوز هم ، این یک درمان غیرقابل مصرف و شیرین است که با سرگرمی های کلیدوسکوپی همراه است و با قیمت 15.99 پوند در Steam و به صورت رایگان از طریق PlayStation Plus در دسترس است. این یک نقطه ورود کامل به بازی های رویال نبرد برای کسانی است که شیفته ساختار خود هستند اما زیر رنگ خشونت خود را کنار می گذارند. و حتی اگر نمی توانید در برابر خانواده خود بازی کنید ، همه می توانید دور تلویزیون جمع شده و از خلوص 60 مخلوط لوبیا شکل که سعی می کنند همزمان خود را از یک درب باریک یا از طریق یک سکو چرخان بچرخند ، لذت ببرید. دیدن یک بازی مانند این بسیار دوست داشتنی است – آنقدر که از ذکاوت خود آگاه است و آنقدر آگاه است که در حال حاضر دقیقاً همان چیزی است که ما به آن نیاز داریم.

نظرات خریداران فال گایز در بازی کی
 
 
بازی فعال شد، واقعا معرکه و خیلی فانه، ارزش پول پرداختی رو داره. ممنون از بازی کی برای پشتیبانی بینظیر و عالی.
سجاد درساره
ممنون به دستم رسید بازی عالیهههههههههههههههههههههههههههه
امیر حسین
بهراد شرمسار
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *