دانلود بازی amoung us برای pc [جدید ترین ورژن ]

دانلود بازی amoung us

سلام خدمت همه همراهان همیشگی بازی کی در این صفحه قراره دانلود بازی amoung us برای pc رو براتون قرار بدیم پس در ادامه همراه ما باشید.

بازی amoung us

Among Us  یک بازی کسر اجتماعی چند نفره آنلاین استکه توسط استودیوی بازی سازی آمریکایی Innersloth ساخته و منتشر شده است. این برنامهدر ژوئن 2018 در دستگاه های iOS و Android ودر نوامبر 2018 در ویندوز منتشر شد که شامل بازی بین پلتفرم بین این سیستم عامل ها است. این بازی همچنیندر دسامبر 2020 در نینتندو سوییچ منتشر شدو نسخه های Xbox One و Xbox Series X و Series S را در سال 2021 در نظر گرفته است. از جالب ترین اتفاقات نسبت به این بازی میتوان گفت این بازی در فضایی با مضمون فضا اتفاق می افتد که در آن بازیکنان هر کدام یکی از دو نقش را بر عهده می گیرند که بیشتر آنها Crewmates هستند و تعداد از پیش تعیین شده Impostors است. هدف خدمه خدمه شناسایی شیادیان ، از بین بردن آنها و تکمیل وظایف اطراف نقشه است. هدف Impostors خرابکاری پنهانی و کشتن Crewmates قبل از اینکه آنها همه وظایف خود را انجام دهند. بازیکنانی که مظنون به جعل هستند ممکن است با رای اکثریت حذف شوند ، که هر بازیکنی ممکن است با فراخوان یک جلسه اضطراری (به جز در مواقع بحران) یا گزارش یک جسد مرده ، آنها را آغاز کند. در صورت حذف همه جعلی ها یا تمام وظایف ، خدمه پیروز می شوند در حالی که اگر تعداد مساوی از جعل و اهریمنی وجود داشته باشد یا خرابکاری اساسی حل نشود ، جعلیان برنده می شوند.

در حالی که در ابتدا در سال 2018 به توجه جریان اصلی کمی منتشر شد، آن هجوم قابل توجه از محبوبیت در سال 2020 با توجه به بسیاری به خوبی شناخته شده دریافت انقباض نوارهای و کاربران YouTube از بازی است. در پاسخ به محبوبیت بازی ، در میان ما 2 در آگوست سال 2020 اعلام شد. با این حال ، دنباله برنامه ریزی شده یک ماه بعد لغو شد و تیم تمرکز خود را به بهبود بازی اصلی تغییر داد. در میان ما همچنین به الگوهای رفتاری اینترنتی الهام گرفته و به دنبال تعداد زیادی از کاربران آنلاین است

دانلود بازی amoung us

بازی amoung us از برترین گیم ها + داستان بازی

در میان ما یک  که برای شروع یک مسابقه به چهار تا ده بازیکن نیاز دارد. یک ، دو یا سه بازیکن (بستگی به انتخاب میزبان دارد) به طور تصادفی انتخاب می شوند تا هر دور از شیادی باشند. بازی می تواند بر روی یکی از سه را نقشه : یک سفینه فضایی به نام “Skeld” ، یک ستاد ساختمان به نام “MIRA HQ” ، و یا پایگاه سیاره به نام “Polus” نقشه چهارم ، Airship ، در تاریخ 10 دسامبر سال 2020 اعلام شده و قرار است در اوایل سال 2021 منتشر شود.

در آغاز بازی، خدمه داده می شود “وظایف” را به کامل در اطراف نقشه در قالب بازی های کوچک، شامل کار تعمیر و نگهداری در سیستم های حیاتی مانند سیم کشی مجدد برق و سوخت گیری مجدد موتور است. به جعل کنندگان لیستی از وظایف جعلی داده می شود تا با Crewmates ترکیب شود ، اگرچه آنها در واقع قادر به انجام هر کاری نیستند. جعل کنندگان می توانند سیستم ها و درهای حیاتی را خراب کنند ، به طور پنهانی از دریچه های هوا عبور کنند و برای کشتن Crewmates با سایر Impostors کار کنند. اگر یک بازیکن بمیرد ، آنها تبدیل به یک شبح می شوند. ارواح می توانند از دیوار عبور کنند ، به غیر از ارواح دیگر برای همه قابل مشاهده نیستند و می توانند با ارواح دیگر در هر زمان چت کنند ، اما با هیچ بازیکن دیگری (زیرا بازیکنان زنده فقط می توانند در جلسات چت کنند و متن های ارواح فقط برای ارواح دیگر قابل مشاهده هستند) چت کنند ؛ با این حال ، خدمه مرده هنوز باید وظایف خود را انجام دهند اگر یک جعل کننده به دلیل رأی دادن رد شود ، هنوز هم می تواند برای کمک به جعلی (های) دیگر به خرابکاری بپردازد.همه بازیکنان به جز ارواح  دارای مخروط دید محدودی هستند ، فقط به آنها امکان می دهد بازیکنان دیگر را در یک مسافت غیر مسدود شده در اطراف خود ببینند.

Crewmates با تکمیل همه وظایف هر کدام ، یا با شناسایی و حذف تمام Impostors برنده می شوند. وقتی تعداد Impostors برابر با تعداد Crewmates باشد ، یا هنگامی که شمارش معکوس خرابکاری به صفر برسد ، Impostors برنده می شوند. ارواح با انجام تکالیف (به عنوان Crewmate) یا انجام خرابکاری ها (به عنوان Impostor) به هم تیمی های زنده خود کمک می کنند. وقتی یک Impostor یک خرابکاری انجام می دهد ، یا نتیجه فوری (مانند خاموش شدن همه چراغ ها) به وجود می آید یا شمارش معکوس آغاز می شود. در حالت دوم ، اگر خرابکاری قبل از پایان شمارش معکوس حل نشود ، شیادان پیروز می شوند. خرابکاری ها توسط بازیکنان زنده بسته به نوع خرابکاری به روش های مختلف قابل حل است. گر این کار شرایط شرط پیروزی را برآورده کند ، بازیها همچنین می توانند با ترک مسابقه توسط بازیکنان به پایان برسند. ترک یک بازیکن معادل حذف شدن آنهاست ، و ترک یک Crewmate منجر به انجام وظایف آنها در کل می شود. 

برای کمک به خدمه خدمه در شناسایی Impostors ، در هر نقشه سیستم های نظارتی مختلفی وجود دارد ، مانند سیستم دوربین امنیتی در Skeld ، ورودی در MIRA HQ ،  و نشانگر حیوانات درPolus خدمه خدمه همچنین ممکن است هویت خود را از طریق کارهای تصویری تأیید کنند ، که توسط جعل کنندگان جعل نمی شود. هر بازیکن زنده می تواند با گزارش دادن یک جسد مرده ، یا با فشار دادن یک دکمه در نقشه در هر زمان به یک جلسه گروهی دعوت شود (به استثنای کار تخریب). این کار همه گیم پلی دیگر متوقف می شود. در این جلسه ، بازیکنان بر اساس شواهد موجود درباره کسانی که فکر می کنند جعل کننده است بحث می کنند.  رأی کثرت برگزار می شود و بازیکن انتخاب شده از نقشه اخراج می شود و می میرد. پس از آن ، اگر تنظیمات خاصی فعال شده باشد ، مشخص می شود که آن شخص یک فریبکار بوده است یا نه.  بازیکنان می توانند در یک  ارتباط برقرار کنند ، اما فقط در طول جلسات ، و تنها در صورت زنده بودن (هرچند ارواح می توانند در هر زمان با یکدیگر صحبت کنند).  در حالی که این بازی سیستم گپ صوتی داخلی ندارد ، استفاده از برنامه های خارجی مانند Discord هنگام پخش برای بازیکنان معمول است 

 

در لابی هر بازی می توان گزینه های مختلفی را برای شخصی سازی جنبه های گیم پلی تنظیم کرد ، مانند محدوده بینایی Crewmates و Impostors و تعداد مجاز جلسات اضطراری.  همچنین گزینه های آرایشی زیادی از جمله رنگ لباس فضایی ، پوست ، کلاه و حیوانات خانگی وجود دارد  برخی از آنها محتوای قابل پرداخت بارگیری هستن.

در ادامه میتوانید دانلود بازی amoung us برای pc را در بازی به صورت کاملا رایگان انجام دهید

جایگاه باکس دانلود

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7 SP1+
Processor: SSE2 instruction set support
Memory: 1 GB RAM
DirectX: Version 10
Storage: 250 MB available space

 

باکس دانلود

آخرین آپدیت 

آبان ماه 99

توسعه دهنده

Innersloth

بهراد شرمسار
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *