بررسی بازی gta v + راز هایی که از این بازی نمیدانید

کد بازی GTA V

سلام به همراهان همیشگی بازی کی در این مقاله خیلی جامع قراره با هم به بررسی بازی gta v بپردازیم، همچنین شما میتونید این بازی را به صورت اورجینال در خرید بازی gta v  تهیه کنید.

بازی gta v

Grand Theft Auto V یک بازی اکشن و ماجراجویی در سال 2013 است که توسط Rockstar North ساخته و توسط Rockstar Games منتشر شده است. این اولین ورودی اصلی در سری Grand Theft Auto از زمان Grand Theft Auto IV 2008 است. این داستان در یک ایالت خیالی سن آندریاس ، بر اساس جنوب کالیفرنیا ساخته شده است ، سه قهرمان اصلی – مایکل دی سانتا ، سارق بازنشسته بانک ، فرانکلین کلینتون ، گانگستر خیابانی ، و ترور فیلیپس قاچاقچی مواد مخدر و قاچاقچی اسلحه – و تلاش آنها برای ارتکاب دزدی را دنبال می کند. در حالی که تحت فشار یک سازمان فاسد دولتی و جنایتکاران قدرتمند قرار دارد. طراحی جهان باز به بازیکنان اجازه می دهد تا آزادانه در حومه روباز سان آندریاس و شهر خیالی لوس سانتوس ، واقع در لس آنجلس ، گشت و گذار کنند. این بازی از دیدگاه سوم شخص یا اول شخص انجام می شود و دنیای آن با پای پیاده و با وسیله نقلیه پیمایش می شود. بازیکنان سه قهرمان اصلی را در سرتاسر یک نفره کنترل می کنند و در حین انجام مأموریت ها و یا ماموریت های خارجی ، بین آنها جابجا می شوند. داستان در سکانس های Heist متمرکز است و بسیاری از ماموریت ها شامل گیم پلی تیراندازی و رانندگی است. یک سیستم “تحت تعقیب” بر تعرض واکنش اجرای قانون به بازیکنانی که مرتکب جرم می شوند ، حاکم است. Grand Theft Auto Online ، حالت چند نفره آنلاین بازی ، به شما اجازه می دهد تا 30 بازیکن در حالت های مختلف بازی مشترک و رقابتی شرکت کنند.توسعه بازی بلافاصله پس از انتشار Grand Theft Auto IV آغاز شد و بین بسیاری از استودیوهای Rockstar در سراسر جهان به اشتراک گذاشته شد. تیم سازنده از بسیاری از پروژه های قبلی خود مانند Red Dead Redemption و Max Payne 3 نفوذ کرده و بازی را در حدود سه قهرمان اصلی طراحی کرده اند تا در ساختار اصلی اسلاف خود نوآوری ایجاد کنند. بیشتر کارهای توسعه خلقت جهان آزاد را تشکیل می داد و چندین نفر از اعضای تیم تحقیقات میدانی را در اطراف کالیفرنیا برای گرفتن فیلم برای تیم طراحی انجام دادند. موسیقی متن بازی دارای نمره اصلی است که توسط تیمی از تهیه کنندگان که طی چندین سال با یکدیگر همکاری کرده اند ، ساخته شده است. در سپتامبر 2013 برای پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 ، در نوامبر 2014 برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان و آوریل 2015 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. نسخه های X / S PlayStation 5 و Xbox Series قرار است در اواخر سال 2021 منتشر شوند. با بازاری گسترده و پیش بینی گسترده ، این بازی رکورد فروش صنعت را شکست و به سریعترین فروش سرگرمی تاریخ تبدیل شد و در اولین روز 800 میلیون دلار و در سه روز اول 1 میلیارد دلار درآمد کسب کرد. این تحسین منتقدان گسترده را دریافت کرد ، با ستایش از طراحی قهرمان اصلی چندگانه ، دنیای باز ، ارائه و گیم پلی. با این حال ، این باعث جنجال های مربوط به به تصویر کشیدن خشونت و زنان شد. این عنوان که یکی از مهمترین عناوین بازی های کنسول نسل هفتم و هشتم محسوب می شود و در میان بهترین بازی های ویدیویی ساخته شده تاکنون ، موفق به کسب افتخارات پایان سال از جمله جوایز بازی سال از چندین نشریه بازی شده است. این دومین بازی ویدیویی پرفروش با بیش از 135 میلیون نسخه حمل و نقل و یکی از موفق ترین محصولات سرگرمی در تمام دوران ها با حدود 6 میلیارد دلار درآمد در سراسر جهان است.

بازی gta v

بررسی داستان بازی

Grand Theft Auto V یک بازی اکشن و ماجراجویی است  یا از نظر شخص سوم  یا از دید اول شخص انجام می شود.  بازیکنان برای پیشرفت در داستان ، مأموریت های خود را – سناریوهای خطی با اهداف تعیین شده – انجام می دهند . در خارج از ماموریت ها ، بازیکنان ممکن است آزادانه در دنیای باز پرسه بزنند. جهان که از منطقه حومه باز سان آندریاس ، از جمله شهرستان خیالی بلین و شهر خیالی لوس سانتوس تشکیل شده است ، مساحت جهان نسبت به نوشته های قبلی این مجموعه بسیار بیشتر است.  ممکن است بعد از شروع بازی بدون محدودیت ، اگرچه پیشرفت داستان محتوای بیشتری از گیم پلی را باز می کند.  شخصیت بازیکن در حالی که در جنگ بود پشت ماشین خم می شود. عناصر نمایشگر صفحه روی صفحه قابل مشاهده هستند. بازیکنان می توانند در هنگام آتش بازی پشت اشیا objects را بپوشانند تا از آسیب دیدن دشمنان جلوگیری کنند. بازیکنان از حملات نظامی ، اسلحه گرم و مواد منفجره برای مقابله با دشمنان استفاده می کنند ، و ممکن است برای پیمایش در جهان بدوند ، بپرند ، شنا کنند یا از وسایل نقلیه استفاده کنند. 

برای دانلود سیو بازی GTA V کلیک کنید.

برای مطابقت با اندازه نقشه ، این بازی انواع وسایل نقلیه را که در نسخه قبلی Grand Theft وجود ندارد ، معرفی می کند خودکار IV ، مانند هواپیماهای بال ثابت. در جنگ ، ممکن است از هدف خودکار و سیستم پوششی به عنوان کمک در برابر دشمنان استفاده شود. در صورت آسیب رساندن به بازیکنان ، کنتور سلامتی آنها به تدریج تا نیمه راه خود بازسازی می شود.  بازیکنان با تخریب سلامتی در بیمارستان ها مجدداً ماساژ می دهند. اگر بازیکنان مرتکب جرم شوند ، سازمان های اجرای قانون ممکن است همانطور که توسط متر “تحت تعقیب” در صفحه نمایشگر (HUD) نشان داده شده است ، پاسخ دهند.ستاره های نمایش داده شده در کنتور نشان دهنده سطح فعلی تحت تعقیب است (به عنوان مثال ، در حداکثر سطح پنج ستاره ، هلی کوپترهای پلیس و تیم های SWAT برای اعزام مرگبار بازیکنان از بین می روند).  مأموران اجرای قانون بازیکنانی را که ترک می کنند جستجو می کنند مجاورت می خواست. کنتور وارد حالت خنک شدن می شود و در نهایت وقتی بازیکنان از دید افسران که روی مینی نقشه نمایش داده می شوند ، پنهان می شوند

ویدئویی از این بازی

در ادامه میتونید یک ویدئو کامل از بخش های مختلف بازی gta v ببینید و ان رو مورد سنجش قرار بدید

محل قرارگیری ویدئو

شخصیت های بازیgta v

.حالت تک نفره به بازیکنان این امکان را می دهد تا سه شخصیت را کنترل کنند: مایکل دی سانتا ، ترور فیلیپس و فرانکلین کلینتون – جنایتکارانی که داستان های آنها هنگام انجام مأموریت ها به هم متصل می شوند. برخی از مأموریت ها فقط با یک شخصیت به پایان می رسند و برخی دیگر دارای دو یا سه شخصیت هستند.در خارج از مأموریت ها ، بازیکنان می توانند با قطب نمای جهت دار روی HUD ، بین شخصیت ها جابجا شوند. این بازی ممکن است در طول مأموریت ها شخصیت ها را به طور خودکار تغییر دهد تا اهداف خاصی را انجام دهد. آواتار قطب نما یک شخصیت اگر در خطر باشد و به کمک احتیاج داشته باشد ، قرمز چشمک می زند و در صورت داشتن یک برتری استراتژیک ، سفید چشمک می زند.  اگرچه بازیکنان به عنوان هر یک از سه شخصیت اصلی ، مأموریت های خود را انجام می دهند ، اما مأموریت های دشوارتر دزدی به کمک همدستان تحت کنترل هوش مصنوعی با مجموعه مهارت های منحصر به فرد مانند هک کامپیوتر و رانندگی نیاز دارند. اگر یک همدست از یک دزد موفقیت موفق بماند ، آنها پاداش نقدی را کاهش می دهند  و ممکن است با پیشرفت در مهارت های منحصر به فرد خود ، برای مأموریت های بعدی در دسترس باشند.  برخی از دزدان دریایی چندین استراتژی دارند. در یک مأموریت نگهداری ، بازیکنان ممکن است به طور یواشکی غیرنظامیان را با یک عامل ناتوان تسلیم کنند یا به طور مشهودی با اسلحه های کشیده شده به محل حمله کنند.  هر شخصیت دارای مجموعه ای از هشت مهارت است که نشان دهنده توانایی آنها در زمینه های خاص مانند تیراندازی و رانندگی است. اگرچه مهارت ها از طریق بازی بهبود می یابند ، اما هر شخصیت به طور پیش فرض دارای مهارتی با مهارت است (به عنوان مثال مهارت پرواز ترور). هشتمین مهارت “ویژه” تأثیر در انجام توانایی را مشخص می کند که مختص هر شخصیت مربوطه است. مایکل در جنگ وارد زمان گلوله می شود ، فرانکلین هنگام رانندگی سرعت را کم می کند و ترور در حالی که نیمی از جنگ را می گیرد ، دو برابر به دشمن آسیب می رساند.  یک متر بر روی HUD هر شخصیت هنگام استفاده از توانایی تخلیه می شود و هنگامی که بازیکنان اقدامات ماهرانه ای را انجام می دهند دوباره احیا می شود (به عنوان مثال ، رانندگی در وسایل نقلیه به عنوان Franklin یا انجام عکسهای سر به عنوان مایکل). در حالی که در دنیای بازی به صورت رایگان پرسه می زنید ، بازیکنان ممکن است فعالیت های خاص زمینه ای مانند غواصی و پرش BASE را انجام دهند. هر شخصیت دارای یک تلفن هوشمند برای ارتباط با دوستان ، شروع فعالیت ها و دسترسی به اینترنت درون بازی است.  اینترنت به بازیکنان اجازه می دهد از طریق بازار سهام سهام خود را معامله کنند.  بازیکنان ممکن است املاکی مانند گاراژها و مشاغل را خریداری کنند ، اسلحه ها و وسایل نقلیه موجود در زرادخانه هر شخصیت را ارتقا دهند. بازیکنان همچنین ممکن است از مکان هایی مانند سینما و استریپ کلاب دیدن کنند. بازیکنان همچنین می توانند ظاهر خود را با خرید لباس ، مدل مو و خال کوبی سفارشی کنند. 

عکسی از بازی gta v

توسعه بازی gta v

پس از انتشار Grand Theft Auto IV در سال 2008 شروع به توسعه Grand Theft Auto V کرد.توسعه توسط یک تیم متشکل از بیش از 1000 نفر شامل تیم اصلی Rockstar North و کارمندان استودیوهای شرکت مادر Rockstar Games در سراسر جهان انجام شد. Rockstar Advanced Game Engine Engine ) برای بهبود قابلیت ارائه راندمان تساوی مسافت ، برای بازی تعمیرات اساسی انجام شد.  نرم افزار Euphoria and Bullet وظایف اضافی انیمیشن و رندر را انجام می دهد.Rockstar که با گذشت زمان با سخت افزارهای PlayStation 3 و Xbox 360 آشنا شده بود ، دریافت که آنها می توانند توانایی های گرافیکی کنسول ها را بیش از بازی های قبلی فشار دهند.  تخمین تحلیلگران ، بودجه بازی و بازاریابی ترکیبی بازی را بیش از 170 میلیون پوند (265 میلیون دلار) اعلام کرده است که این امر آن را به گرانترین بازی ساخته شده در آن زمان تبدیل می کند.  دنیای باز از کالیفرنیای جنوبی و لس آنجلس الگو گرفته شد  و طراحی و ارائه آن در بازی بیشتر کارهای اولیه بازی را تشکیل می داد.  اعضای اصلی تیم تولید دنیای بازی سفرهای تحقیقاتی میدانی را در سراسر منطقه انجام دادند و تحقیقات خود را با عکس و فیلم مستند کردند.  پیش بینی نقشه های گوگل از لس آنجلس توسط تیم برای کمک به طراحی شبکه های جاده ای لس سانتوس استفاده شد.  برای انعکاس و تکثیر گسترش جمعیتی لس آنجلس ، توسعه دهندگان داده های سرشماری را مطالعه کردند و مستندهایی را درباره این شهر تماشا کردند.  این تیم ایجاد جهان باز را از لحاظ فنی خواستارترین جنبه تولید بازی دانست.یک هدف اساسی طراحی از همان ابتدا نوآوری در ساختار اصلی سری با کنترل بازیکنان سه شخصیت اصلی به جای یک بازیکن بود. این ایده برای اولین بار در زمان Grand Theft Auto مطرح شد: توسعه سان آندریاس ، اما محدودیت های سخت افزاری معاصر آن را غیرقابل اجرا می کرد.با تهیه دو بسته انبساطی اپیزودیک Grand Theft Auto IV که شامل شخصیتهای جدید در سال 2009 است ، تیم قصد داشت Grand Theft Auto V را در حدود سه شخصیت کنترل شده همزمان کنترل کند.  تیم آن را بعنوان یک جانشین معنوی در بسیاری از بازیهای قبلی خود (مانند Grand Theft Auto IV ، Red Dead Redemption و Max Payne 3) مشاهده کردند و آن را برای پیشرفت مکانیک گیم خود طراحی کردند.  آنها به دنبال بهبود گیم پلی اکشن با پالایش مکانیک تیراندازی و سیستم پوشش بودند  و مکانیک های رانندگی را دوباره اصلاح کردند تا کنترل های ناشیانه وسیله نقلیه Grand Theft Auto IV را اصلاح کنند.  پس از یک روند ممیزی ، ند لوک ، شاون فونتنو و استیون آگ به ترتیب برای تصویرگری مایکل ، فرانکلین و ترور انتخاب شدند.  اجراهای آنها بیشتر با استفاده از فناوری ضبط حرکت ضبط می شد ،  اما گفتگو برای صحنه های با شخصیت های نشسته در وسایل نقلیه به جای آن در استودیوها ضبط می شد. این بازی برای اولین بار در سری خود دارای امتیاز اصلی است که توسط تیمی از تهیه کنندگان که طی چندین سال با هم همکاری کرده اند ، ساخته شده است. از موسیقی مجاز که توسط رادیوی درون بازی ارائه می شود نیز استفاده می شود. این تیم بیش از 241 قطعه موسیقی را که بین پانزده ایستگاه رادیویی مشترک بود ، مجوز گرفت و دو ایستگاه دیگر رادیو گفتگو را تأمین می کردند. ایستگاه رادیویی FM که میزبان اوست.  این بازی اولین بار توسط Rockstar Games در تاریخ 25 اکتبر 2011 اعلام شد.  آنها یک هفته بعد اولین تریلر آن را منتشر کردند ،  و یک بیانیه رسمی مطبوعاتی تنظیم آن را تأیید کرد.  روزنامه نگاران خاطرنشان كردند كه این اعلامیه باعث پیش بینی گسترده صنعت بازی می شود ، كه این خود را مدیون اهمیت فرهنگی این مجموعه هستند.  این بازی تاریخ انتشار Q2 2013 پیش بینی شده اصلی خود را از دست داد ، و به 17 سپتامبر برگردانده شد تا بتواند پرداخت بیشتری را ارائه دهد. برای دامن زدن به پیش فروش بازی ، Rockstar با چندین فروشگاه خرده فروشی همکاری کرد تا نسخه ویژه ای با ویژگی های اضافی درون بازی ایجاد کند.  آنها یک استراتژی بازاریابی ویروسی را با یک وب سایت برای یک فرقه مذهبی تخیلی ، “برنامه اپسیلون” اجرا کردند ، که به کاربران این فرصت را می داد تا در بازی به عنوان اعضای فرقه حضور پیدا کنند.

انتشار مجدد بازی gta v

انتشار مجدد این بازی برای مایکروسافت ویندوز (PC) ، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در E3 2014 اعلام شد. این نسخه پیشرفته دارای افزایش فاصله قرعه کشی ، جزئیات بافت ریزتر ، ترافیک متراکم تر ، جلوه های جوی ارتقا یافته ، و حیات وحش و پوشش گیاهی جدید است. . این شامل یک گزینه جدید مشاهده اول شخص بصورت پیاده است که به تیم سازنده نیاز داشت تا سیستم انیمیشن را برای جای دادن گیم پلی اول شخص اصلاح کند.  نسخه های PlayStation 4 و Xbox One در 18 نوامبر 2014 منتشر شد. نسخه PC که در ابتدا برای انتشار همزمان با نسخه های کنسول برنامه ریزی شده بود ،  تا 14 آوریل 2015 به تأخیر افتاد. طبق گفته Rockstar ، این امر به زمان توسعه بیشتری برای “پرداخت” نیاز داشت.  نسخه رایانه های شخصی قادر به گیم پلی 60 فریم در ثانیه با رزولوشن 4K است و Rockstar Editor به بازیکنان اجازه می دهد فیلم های گیم پلی را ضبط و ویرایش کنند.  بعداً تیم متمرکز منابع خود را بر روی Grand Theft Auto Online و Red Dead Redemption 2 برنامه های توسعه محتوای قابل بارگیری با تک نفره را لغو کرد.  نسخه های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X در ژوئن سال 2020 برای انتشار در نیمه دوم سال 2021 اعلام شد. این نسخه دارای پیشرفت های فنی اضافی و ارتقا additional عملکرد خواهد بود 

جوایز این بازی فوق العاده

Grand Theft Auto V چندین نامزدی و جوایز را از انتشارات بازی دریافت کرد. قبل از انتشار ، آن برنده بیشترین انتظار بازی در جوایز بازی ویدیویی Spike 2012 بود.  این بازی دارای بالاترین امتیاز تجمع کنندگان Metacritic و GameRankings برای سال 2013 بود.  این بازی در لیست های بهترین بازی های سال 2013 با دریافت برنده از روزنامه نگار مستقل تام چیک ، سی و یکمین جوایز Golden Joystick ، پنجمین دوره جوایز سالانه درون بازی Spike VGX 2013 Awards،  Slant Magazineand Time. از طرف  ،  GameSpot ، و IGN ، به عنوان بهترین بازی Xbox انتخاب شد و توسط Destructoid بهترین بازی چند پلتفرم بود. Rockstar Games و Rockstar North بهترین استودیو و بهترین توسعه دهنده Edge را دریافت کردند و جایزه همیاری BAFTA Academy را در دهمین دوره جوایز بازی های ویدیویی آکادمی بریتانیا دریافت کردند. عناصر مختلف در بازی با جوایز شناخته شدند. دو شخصیت ، ترور فیلیپس و لامار دیویس ، نامزدهای زیادی را برای بهترین شخصیت دریافت کردند و لامار از جاینت بمب جایزه گرفت. این موسیقی از Spike VGX ،  Hardcore Gamer و The Daily Telegraph جوایزی دریافت کرد.  Grand Theft Auto Online بهترین بازی چند نفره از GameTrailersو BAFTA ، و بهترین چند نفره Xbox 360 از IGN را از آن خود کرد. همچنین آنلاین توسط Game Revolution و Hardcore Gamer نامزد بزرگترین ناامیدی شد. Grand Theft Auto V در چهاردهمین دوره جوایز سالانه انتخاب سازندگان بازی ، بهترین موفقیت فنی جوایز بازی ویدیویی تلگراف  و بهترین فناوری را به دست آورد. این طرح گرافیکی و هنری جوایزی از IGN ، دیلی تلگراف  و  نامزدی در جوایز Game Developers Choice Awards دریافت کرد. این بازی جوایز متعدد دیگری نیز دریافت کرد. در جوایز Inside Gaming به عنوان بازی جذاب ترین بازی اعطا شد. عموم مردم به بازی برای برنده شدن جایزه انتخاب کاربر در PlayStation Awards 2013 و جایزه Community Choice از Destructoid رأی دادند. این بازی جایزه Platinum را در جوایز PlayStation دریافت کرد [133] و بهترین بازی انگلیس از BAFTA لقب گرفت.  در جوایز بهترین های سال 2013 IGN ، چندین برد کسب کرد ، از جمله بهترین گرافیک Xbox 360 ، [132] بهترین صدای Xbox 360 ، [135] و بهترین بازی اکشن Xbox 360 ،  PlayStation 3 .

gta v 

عجیب ترین اخباری که باید راجب به gta v بدانید

Grand Theft Auto V طی 24 ساعت پس از انتشار ، بیش از 815 میلیون دلار درآمد در سراسر جهان به دست آورد ، که معادل تقریباً 11.21 میلیون نسخه فروخته شده برای Take-Two Interactive است. [143] [n] این اعداد تقریباً انتظار تحلیلگران را برای این عنوان دو برابر کرد. .  سه روز پس از انتشار ، فروش بازی از یک میلیارد دلار پیشی گرفته بود و آن را به سریع ترین فروش سرگرمی تاریخ تبدیل کرده است. شش هفته پس از انتشار ، Rockstar نزدیک به 29 میلیون نسخه از بازی را به خرده فروشان ارسال کرده بود. ، بیش از ارقام مادام العمر Grand Theft Auto IV.] در 7 اکتبر 2013 ، این بازی با شکستن رکورد قبلی ثبت شده توسط The Last of Us ، پرفروش ترین نسخه دیجیتالی فروشگاه PlayStation برای PlayStation 3 شد ، اگرچه آمار فروش عددی اعلام نشده بود. این در 8 اکتبر هفت رکورد جهانی گینس را شکست: پرفروش ترین بازی ویدیویی در 24 ساعت ، پرفروش ترین بازی ویدیویی اکشن و ماجراجویی در 24 ساعت ، پردرآمدترین بازی ویدیویی در 24 ساعت ، سریعترین دارایی سرگرمی با درآمد 1 میلیارد دلار ، سریعترین بازی ویدیویی به درآمد ناخالص 1 میلیارد دلاری آمریکا ، بالاترین درآمد حاصل از یک محصول سرگرمی در 24 ساعت ، و بیشترین بازدید از تریلر یک بازی ویدیویی اکشن و ماجراجویی. یک نسخه دیجیتالی در 18 اکتبر برای Xbox 360 منتشر شد ، که به بالاترین بازدهی روز یک و یک هفته یک در Xbox Live تبدیل شد.  تا ماه مه 2014 ، این بازی تقریباً 1.98 میلیارد دلار درآمد کسب کرده بود.  از آگوست 2014 ، این بازی بیش از 34 میلیون واحد به خرده فروشان پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 فروخته است.  تا دسامبر 2014 ، این بازی 45 میلیون نسخه از جمله 10 میلیون نسخه از نسخه مجدد عرضه شده بود.تا آوریل 2018 ، این بازی حدود 6 میلیارد دلار درآمد کسب کرده بود که آن را به یکی از سودآورترین محصولات سرگرمی در تمام دوران تبدیل کرده است.  از اوت سال 2020 ، این بازی بیش از 135 میلیون نسخه در سراسر جهان از طریق همه سیستم عامل ها ارسال کرده است.در انگلستان ، این بازی با فروش بیش از 2.25 میلیون نسخه در مدت پنج روز ، به پر فروش ترین بازی تاریخ تبدیل شد. این رکورد ثبت شده توسط Call of Duty Black Ops را با دو میلیون نسخه در مدت مشابه ثبت کرد. این فروش با فروش 1.57 میلیون نسخه و تولید 65 میلیون پوند رکورد یک روز را شکست.  در طی دو هفته ، این بازی بیش از 2.6 میلیون نسخه فروش کرد و 90 میلیون پوند درآمد کسب کرد که 52٪ از بازی های فروخته شده در سپتامبر 2013 را تشکیل می داد.  پس از سه هفته فروش ، فروش Grand Theft Auto IV را در طول عمر خود در انگلستان شکست داد.  در هفته چهارم ، این عنوان سریعترین فروش برای شکستن سد سه میلیون در انگلیس شد ، بنابراین از فروش Black Ops II در طول زندگی پیشی گرفت. در نوامبر 2014 ، این بازی با پیشی گرفتن از Black Ops ، به عنوان پرفروش ترین بازی در تمام دوران انگلیس شناخته شد.  این بازی در آمریکای شمالی نیز به همین ترتیب موفق بود: بهترین فروش در ماه سپتامبر بود که بیش از 50٪ از فروش نرم افزار را نشان می داد  و فروش کلی نرم افزار را با 52٪ نسبت به سپتامبر 2012 افزایش می داد. 

حتما نظرتون رو برامون کامنت کنید ((:

نظرات خریداران این بازی از بازی کی
 

 

کار تیم بازی کی عالیه همه محصولاتشون با بهترین قیمتا موجوده و امنیت کاریشون بالاست مرسی بازی کی عاشق سایتتونم
علی یعقوبیان
سلام کار سایت و مسولان سایت خیلی درسته و اینکه هم خوب پاسخگویی میکنند واینکه هم خوب رسیدگی میکنند و خیلی تشکر میکنم ازشون با اینکه سفارشا زیاد بود ولی در سریع ترین زمان عمل فعالسازی بازی برای من انجام دادن اولین خرید اینترنتی من بود که خیلی خوشحال و راضی بودم خیلی ممنونم از تمام کادر این سایت خرید از این سایتو بهتون پیشنهاد میکنم
ایلیا محمد قاسمی
من بازی خریدم و همین امروز فعال شد از مدیر سایت و ساپورت بی نهایت تشکر میکنم واقعا سایت بی نظیری هستش، دوستان پیشنهاد میکنم از این سایت بازی بخرید پشیمون نمیشید…بازم تشکر میکنم از سایت بازی کی ایشالا همیشه موفق باشید.
بهزاد محمد شریفی
سلام خسته نباسید. اقا کسی میخواد گیمی چیزی بخره با خیال راحت این کار رو بکنه واقعا بهترین سایت برای خرید بازی هست من خودم GTA V رو خریدم با پستیبانی عااالللیییی و خدمات بینظیر . با سپاس فراوان از BAZIKEY
nima narsolah
بهراد شرمسار
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *