دانلود epic game [جدید ترین ورژن]

اپیک گیم
سلام به تمام همراهان همیشگی بازی کی امروز براتون دانلود epic game رو به صورت رایگان قرار دادیم در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

epic game را کاملتر بشناسید

اپیک گیمز یک توسعه دهنده و ناشر بازی ویدئویی و نرم‌افزاری آمریکایی است که در کری ، کارولینای شمالی مستقر است. این شرکت توسط تیم سوئینی به عنوان سیستم های رایانه ای پتوومک در سال 1991 تاسیس شد ، و در اصل در خانه پدر و مادرش در پتوومک ، مریلند واقع شده بود. به دنبال اولین انتشار بازی ویدیویی تجاری او ، ZZT 1991 ، این شرکت در اوایل سال 1992 به اپیک مگاگیمز تبدیل شد و مارک رین که اکنون معاون رئیس شرکت است ، به منصه ظهور رساند. با انتقال دفتر مرکزی خود به شهر کاری ، نام این استودیو به اپیک گیمز تغییر کرد.اپیک گیمز موتور آنریل انجین را توسعه می دهد ، یک موتور بازی تجاری موجود که همچنین بازی های ویدیویی توسعه یافته داخلی آنها مانند فورتنایت و چرخ‌دنده‌های جنگ و تیغه بی نهایت را تقویت می کند. در سال 2014 ، آنریل انجین به عنوان “موفق ترین موتور بازی ویدئویی” توسط رکوردهای جهانی گینس لقب گرفت.اپیک گیمز صاحبان توسعه دهندگان بازی های ویدیویی صندلی سرگرمی و سایونیکس و همچنین توسعه دهنده نرم‌افزار مبتنی بر ابر Cloudgine است و زیر استودیوهای معروف را در سیاتل ، انگلیس ، برلین ، یوکوهاما و سئول اداره می کند. در حالی که سوئینی همچنان سهامدار عمده است ، تنسنت در سال 2012 48.4٪ سهام معادل 40٪ از کل اپیک گیمز را در این شرکت به عنوان بخشی از توافق نامه با هدف انتقال اپیک گیمز به سمت یک مدل سرویس بازی خریداری کرد ،. پس از عرضه محبوب فورتنایت در سال 2017 ، این شرکت سرمایه گذار های بیشتری به دست آورد که امکان گسترش پیشنهادات آنریل انجین خود ، ایجاد رویدادهای ورزش الکترونیک در اطراف فورتنایت و راه اندازی فروشگاه اپیک گیمز را فراهم کرد. از آگوست سال 2020 ، ارزش سهام این شرکت 17.3 میلیارد دلار بوده است.

اپیک گیمز از سال 1999 تا به امروز Epic games

در سال 1999 شرکت اپیک گیمز اعلام کرد که قصد داره تا مقر خودش رو از مریلند به سمت کارولینای شمالی تغییر بده و اسمش رو هم ساده‌تر کنه. از (اپیک مگا گیمز) به (اپیک گیمز)اما چرا این تغییر انجام شد؟ اگر خاطرتون باشه گفتیم (اپیک گیمز) کارمندانی داشت که از سرتاسر دنیا برای این شرکت فعالیت می‌کردند و ارتباط برقرار کردن بین این افراد با این فواصل زیاد چندان راحت نبود. تیم سویینی با این اقدام تصمیم گرفت تا برنامه‌نویسان و بازی‌سازان درجة اول رو در هر جایی که هستند زیر یک سقف جمع‌آوری کنه. اقدام موثر و موفقی هم بود. در همین زمینه اعلام کرد که دیگه دوست نداره غلو کنه و الکی اسم شرکت رو گنده جلوه بده، پس تصمیم گرفت کلمة (مگا) رو از اسم شرکت حذف کنه و فقط نام (اپیک گیمز) برای شرکت باقی بمونه. شرکت (اپیک گیمز) در اولین اقدام خودش در مقر جدید، بازی کامپیوتری (تورنومنت غیر واقعی – Unreal tournament) رو تولید کرد که این باز توسط یک تیم 13 نفره ساخته شد.در سال 2006 کمپانی (اپیک گیمز – Epic games) و همچنین سایر کمپانی‌های بازی‌سازی دچار معضلی شدند به نام کپی رایت بازی‌های تک نفره. این بازی‌ها اکثرا برای کامپیوترهای شخصی و برای یک نفر تولید میشد اما مشکل در حدی بود که (اپیک گیمز) می‌بایستی روش خودش رو تغییر میداد. (نکتة جالب اینجاست تولید این قبیل گیم ها در تخصص کمپانی اپیک گیمز بود)اپیک گیمز تصمیم گرفت تا فعالیت خودش رو بر روی بازی برای کنسولهای بازی متمرکز کنه. این شرکت دو بازی (چرخ دنده‌های جنگ) و (تورنومنت غیر واقعی 3) رو برای ایکس باکس تولید میکنه که البته سود بسیار بالایی هم بدست میاره. بازی (چرخ دنده‌های جنگ) 12 میلیون دلار هزینة تولید در بر داشت و از اون طرف 100 میلیون دلار فروش داشت. بدنبال اون بازی (چرخ دنده‌های جنگ 2) هم ساخته شد و سه میلیون نسخه فروش داشت. اپیک گیمز در جریان موفقیت های خودش این بازی‌های رو برای سیستم های IOS و Android هم تولید کرد. در سال 2011 (اپیک گیمز) یکی از استدیوهای زیرمجموعة خودش به نام (تیتان) رو تعطیل کرد و در یک جشنواره اعلام کرد قصد داره بازی جدیدی تولید کنه به نام (فورت نایت).

اتفاقی درباره اپیک گیمز که احتمالا نمیدانستید

فورتنایت در سال 2018 ، 125 میلیون پلیر در سراسر دنیا داشت و فروشی بالغ بر 1 میلیارد دلار رقم زد. رکورد عجیبی بود. کمپانی اپیک گیمز که در زمان آمدن شرکت چینی (تنسنت) 825 میلیون دلار ارزش خارجی داشت، بعد از انتشار فورت نایت به رقم 4.5 میلیارد دلار در سال 2018 رسید و کار به اینجا ختم نشد و در سال 2019 این رقم به 8.5 میلیارد دلار رسید. در حال حاضر و طبق آمار و ارقام در سال 2019، بیش از 250 میلیون نفر از سراسر دنیا در حال بازی فورت نایت هستند. این رقم بالایِ سود باعث شد تا اپیک گیمز تصمیماتی در سیستم اقتصادی خودش اتخاذ کنه. شرکت سود خودش رو در بسیاری از محصولات از 30% به 12% کاهش داد و از طرفی بعضی از محصولات رو به صورت رایگان در اختیار عموم قرار داد که بر اعتبار و شهرت اپیک گیمز می‌افزود. اقدام بعدی اونها تاسیس (اپیک گیمز استور) یا فروشگاههای اپیک گیمز بود تا از این طریق با استیم رقابت کنند و محصولاتشون رو (مانند شرکت اپل) مستقیما به دست مشتری برسونند. اپیک گیمز شرکتی بود که سالیانی پیش توسط جوانی در زیرزمین خانة پدری تاسیس شد و حال یکی از بزرگترین و مهمترین شرکتهای بازی سازی در دنیا و حتی تاریخچة گیم محسوب میشه. این جوان هم امروز مردی میانساله که یکی از تاثیرگذاران عرصة تکنولوژی به حساب میاد و البته از ثروتمندترین افراد جهان هم هست.

دانلود epic game

شما در ادامه با مشاهده اطلاعات دانلود در بازی کی میتوانید این نرم افزار فوق العاده رو دانلود کنید.      

باکس دانلود

آخرین آپدیت 

 

توسعه دهنده

Epicgame

بهراد شرمسار
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *