دانلود بکاپ استیم Counter Strike Global Offensive

Counter Strike Global Offensive دانلود بک اپ استیم

سلام به همه همراهان همیشگی بازی کی در این مقاله براتون بکاپ استیم بازی Counter Strike Global Offensive رو قرار دادیم همچنین شما میتونید نسخه prime این بازی رو خرید بازی اورجینال Counter Strike Global Offensive Prime تهیه کنید.

کمی Counter Strike Global Offensive را بشناسیم 

 Counter Strike Global Offensive یک بازی ویدیویی تیراندازی اول شخص چند نفره است که توسط Valve و Hidden Path Entertainment ساخته شده است. این چهارمین بازی از سری Counter-Strike است و در آگوست 2012 برای ویندوز ، macOS ، ایکس باکس 360 و پلی استیشن 3 منتشر شد ، در حالی که نسخه لینوکس در سال 2014 منتشر شد. این بازی دو تیم را در برابر یکدیگر قرار می دهد: تروریست ها و ضد تروریست ها. هر دو طرف وظیفه دارند طرف دیگر را حذف کنند و در عین حال اهداف جداگانه را نیز انجام دهند. تروریست ها ، بسته به حالت بازی ، یا باید بمب بکارند یا از گروگان ها دفاع کنند ، در حالی که ضد تروریست ها یا باید از کاشت بمب جلوگیری کنند ، بمب را خنثی کنند یا گروگان ها را نجات دهند. نه حالت بازی وجود دارد که همه آنها دارای ویژگی های متمایز مخصوص آن حالت هستند. این بازی همچنین دارای پشتیبانی خواستگاری است که به بازیکنان امکان بازی در سرورهای اختصاصی Valve را می دهد و همچنین به اعضای جامعه امکان میزبانی سرورهای خود را با نقشه های سفارشی و حالت های بازی می دهد. یک حالت بازی Battle Royale ، “Danger Zone” ، در دسامبر 2018 معرفی شد. Global Offensive با انتقادات مثبت منتقدین هنگام انتشار ، که به خاطر گیم پلی و وفاداری به نسخه های پیشین ستایش کردند ، اگرچه به دلیل برخی ویژگی های اولیه مورد انتقاد قرار گرفت و به دلیل تفاوت نسخه های کنسول و رایانه مورد توجه قرار گرفت. از زمان انتشار ، حدود 11 میلیون بازیکن در هر ماه جذب می کند و یک صحنه رقابت فعال را فراهم می کند ، بسیاری از مسابقات توسط خود Valve حمایت مالی می شوند. در دسامبر 2018 ، Valve بازی را به یک مدل رایگان برای بازی تبدیل کرد و تمرکز خود را بر درآمد محصولات آرایشی گذاشت.

داستان جذاب بازی Counter Strike Global Offensive

Global Offensive ، مانند بازی های قبلی در سری Counter-Strike ، یک تیرانداز اول شخص مبتنی بر هدف و چند نفره است. دو تیم مخالف ، معروف به تروریست ها و ضد تروریست ها ، در حالت های بازی برای رسیدن به اهداف ، از جمله تأمین محل استقرار یا خنثی سازی بمب و نجات یا اسیر گروگان ها ، با یکدیگر رقابت می کنند.  در پایان هر دور ، بازیکنان بر اساس عملکرد فردی و تیمی خود با ارز داخل بازی پاداش می گیرند تا در دورهای بعدی برای سلاح های دیگر یا ابزارهای دیگر هزینه کنند. مقدار پول داده شده در حالت بازی متفاوت است. پیروزی در دورها معمولاً پاداش بیشتری نسبت به ضرر و زیان می دهد ، و انجام اهدافی مانند کشتن دشمنان پاداش نقدی می دهد.  اقدامات غیر همکار ، مانند کشتن هم تیمی ها ، منجر به مجازات مالی می شود.پنج دسته سلاح قابل خرید وجود دارد که چهار مورد آنها اسلحه و دسته نهایی آنها تاسیسات: تفنگ ، مسلسل فرعی (اس ام جی) ، سنگین ، تپانچه و نارنجک است. همه اسلحه ها دارای ویژگی های مختلفی هستند و انواع نارنجک ها دارای اثرات مختلف در بازی هستند. نارنجک انفجاری زیاد (HE) در شعاع کمی آسیب می رساند ، نارنجک دودی به طور موقت صفحه دود را قرار می دهد ، نارنجک طعمه صدای اسلحه اصلی بازیکن را تقلید می کند ، flashbang بازیکنان را به طور موقت کور می کند و کوکتل مولوتف و نارنجک های آتش زا یک مجموعه منطقه کوچکی از نقشه برای مدت کوتاهی در آتش است. در کنار تمام سلاح های اصلی ، Zeus x27 ، یک طعم دهنده ، نیز قابل خریداری است.

بازی کانتراستریک

تنها بازی دارای 9 حالت اصلی

Global Offensive دارای نه حالت اصلی بازی است: رقابتی ، گاه به گاه ، Deathmatch ، Arms Race ، Demolition ، Wingman ، Flying Scoutsman ، Danger Zone ، و Weapons Course. حالت رقابتی بازیکنان را در دو تیم پنج نفره در مسابقات تقریباً 45 دقیقه ای مقابل هم قرار می دهد.  حالت Casual و Deathmatch نسبت به حالت Competitive کمتر جدی هستند و آتش سوزی یا برخورد دوستانه با سایر هم تیمی ها را ثبت نمی کنند. هر دو در درجه اول به عنوان یک ابزار تمرینی مورد استفاده قرار می گیرند. Arms Race برای دیگر بازی های این مجموعه شبیه حالت “Gun Game” است. این شامل بازیکنانی است که برای ارتقاs اسلحه خود از طریق کشتن دشمنان در حال مسابقه هستند. تخریب نیز مانند حالت “Gun Game” است ، اگرچه بازیکنان همچنین می توانند بمب را بکارند و خنثی کنند. بازیکنان فقط در صورت کشته شدن دشمن در دور قبلی ، در ابتدای دورهای جدید ، به روزرسانی اسلحه دریافت می کنند.Wingman یک حالت بازی بمب دو در دو است که در طول پانزده دور انجام می شود. از لحاظ معنایی که بازیکنان براساس سطح مهارت خود جفت می شوند ، مشابه رقابتی است. Flying Scoutsman حالتی است که بازیکنان در حالی که در گرانش کم بازی می کنند فقط به SSG 08 و چاقو مجهز هستند. حالت های بازی Flying Scoutsman ، Demolition و Arms Race در تب Games Games قرار گرفته است.  منطقه خطر یک حالت نبرد رویال است که در آن بازیکنان در برابر 16 یا 18 نفر دیگر بازی می کنند. همه با چاقو و تبلت شروع می کنند و باید به دنبال سلاح ، مهمات ، تجهیزات و پول بگردند. از طریق این تبلت ، بازیکنان می توانند اسلحه ، مهمات و تجهیزات خاصی را با پول پیدا شده در اطراف نقشه داخل ساختمان و در انجام اهداف مانند بازگشت گروگان ها به مناطق نجات خریداری کنند. هنگامی که یک بازیکن یک مورد را خریداری می کند ، آن را از طریق یک هواپیمای بدون سرنشین که به مکان آنها می رود و مورد را رها می کند ، به آنها تحویل می دهند. این تبلت برای ردیابی سایر پخش کننده ها نیز استفاده می شود. آخرین نفر یا تیم زنده مانند سایر بازیهای نبرد رویال برنده است.  دوره سلاح ها یک حالت عملی آفلاین است که برای کمک به بازیکنان جدید در یادگیری نحوه استفاده از اسلحه و نارنجک و همچنین خنثی سازی و کاشت بمب طراحی شده است. به غیر از دوره سلاح ها ، هر هفت حالت بازی دیگر را می توان بصورت آنلاین یا آفلاین با ربات ها بازی کرد.

دانلود بکاپ استیم Counter Strike Global Offensive

جایگاه باکس دانلود

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows® 7/Vista/XP
Processor: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0
DirectX: Version 9.0c
Storage: 15 GB available space

 

بهراد شرمسار
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *